PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 245 882
oceny
7,2 10 1 245882
5,4 27
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Kupujecie, czy czekacie na pełną wersję?. Ja jednak kupię wersję kinową na dvd, a rozszerzoną na blu.

użytkownik usunięty
Belief

tak wiem i kupię i to z albumem, jestem fanem a że mam trochę swoich zarobionych pieniędzy to kupiłem :) kart jest 10

Jest

Galadriela
Elrond
Beorn
Balin
Smaug
Bombur
Dwalin
Azog
Radagast
i Dori wolałbym Thorina ale ok się nie czepiam, u mnie jako u fana karty mają już swoje miejsce, zwłaszcza że zbieram plakaty itd plakaty takie z Władcy Pierścieni to zbieram z gazet To i Owo jak leci w TVN jest tam takie zdjęcie i po prostu wycinam to z drużyny i daję do koszulek, z tele świata, z niemieckich gazet też je zbieram :D no ogólnie jak się łapnie okazja to kupuję. Ostatnio jak leciał Hobbit Niezwykła Podróż w TVN to w paru gazetach były artykuły :) i kupiłem, to samo z Pottera, marvela, Indiany Jones, z Birdmana mam i z kina ulotkę, mega plakat. Jeszcze z Igrzysk Śmierci, również ulotkę posiadam + duży plakat. Wiesz ja jako fan jak coś fajnego złapię to muszę to mieć :)

Poważnie? Wycinasz takie rzeczy z gazety???

użytkownik usunięty
kamilxxx09

owszem

Facepalm xd

użytkownik usunięty

A nie lepiej sobie wydrukować?

ocenił(a) film na 9

Ściągnąłbyś sobie portrety postaci Krasnoludów a także innych z Hobbita czy WP, wydrukowałbyś na papierze fotograficznym i miałbyś nie tylko większy format ale przede wszystkim wszystkie postaci jakie chcesz...

użytkownik usunięty
Belief

a co do tej straty pieniędzy Belief też jakoś dużo nie straciłem, zwykłe wydanie BPA kosztuje 49 złotych 99 groszy czyli 10 złotych z groszem płacę więcej, w carrefourze zwykłe wydanie kosztuje 52. I tak ogólnie z Śródziemia chciałbym mieć wersje kinowe jak i EE

ocenił(a) film na 4

A ty dalej swoje. Mówiłam Ci to twoje pieniądze. Nie musisz mnie przekonywać czy straciłeś czy nie.

ocenił(a) film na 9
Belief

Mylisz się.... on po prostu musi to robić ;)

użytkownik usunięty
thorin3

żałuj! miałbyś w kartach twojego ulubionego Elfa :)

ocenił(a) film na 6
obleh

Czekam na EE :)

obleh

Czekam na Edycję Rozszerzoną.

ocenił(a) film na 8
obleh

Ja już wczoraj zakupiłem wersję 3D + 2D na BD ( wersja 2D nie jest jeszcze dostępna i będę miał trochę dziwną kolekcję, dwie kinówki w wersji 2D, a trzecia w 3D i 2D ).
Obraz jest bardzo dobry, aczkolwiek ma pewne mankamenty: miejscami jest nieostry, jakby rozmyty ( zwłaszcza na twarzach bohaterów ), co widać na screenach z filmu, np.

http://images2.static-bluray.com/reviews/11551_12_large.jpg

http://images4.static-bluray.com/reviews/11551_5_large.jpg

http://poral.eu/screen/blu-ray_1920_1080/h/hobbit_the_battle_of_the_five_armies_ 3d/hobbit_the_battle_of_the_five_armies_3d_13.png

Miejscami jest też za dużo scen w slow motion, przez co sceny walk wyglądają trochę sztucznie, ale ogólnie nie ma się wrażenia jakiegoś przesytu CGI i gdyby nie to zwolnienie ujęć to byłoby ok.
Kolorystyka też jest b. dobra, choć jest duży kontrast pomiędzy scenami z 3/4 filmu, a tymi z jego końca ( powrót Bilba do Shire ).
Ogólnie, film ogląda się znacznie lepiej niż w kinie i nawet się nie obejrzałem, kiedy obejrzałem 3/4 filmu ;)

ocenił(a) film na 9
lelen_lis

Może to po prostu kwestia kalibracji ekranu telewizora? O ile na TV oglądasz.
W zasadzie to na czym puszczasz film i na czym oglądasz? Może po prostu masz jakąś niepotrzebną opcję włączoną. Czasem wystarczy dobra kalibracja i jest obraz jak żyleta.

obleh

Czekam na EE.

użytkownik usunięty
obleh

czekam na EE

obleh

Ja czekam na pełną wersję na 5 dvd. Nie ma sensu marnować 50 zł na wersję kinową. Mam nadzieję że przy ostatniej części Hobbita wznowią też Władcę Pierścieni w podobnym ładnym 5-płytowym wydaniu.

użytkownik usunięty
adidos09

raczej nie wznowią ...

ja słyszałem coś o jakimś wznowieniu, ale pewny nie jestem.

użytkownik usunięty
adidos09

wątpię, wznowili blu ray ale na dvd raczej wątpię.

ocenił(a) film na 7
adidos09

Ja też mam nadzieję, bo nie załapałam się, jak były w obiegu. W empiku były ostatnio w sierpniu 2012 roku i tak szybko się rozeszły, że mogłam tylko obetrzeć ślinkę. ;)

użytkownik usunięty
milka19

jeśli chodzi o wydania 5 płytowe z Lotra to ciężko je zdobyć nawet internetowo

użytkownik usunięty
obleh

http://static.saturn.pl/thumbs/2/10/Hobbit--Bitwa-pieciu-armii--2DVD--1041369-10 3825-500x500.jpg

chyba się skuszę na kupno wersji kinowej i rozszerzonej w listopadzie kupię, wersję kinową zakupię choćby z tego względu że to ostatni film Śródziemia :)

użytkownik usunięty
obleh

Obejrzę w necie.

ocenił(a) film na 8
obleh

Kupię Extended Edition na Blu-Ray.

ocenił(a) film na 9
obleh

Kupię wydanie Extended na Blu-ray. Jako, że mam 2 poprzednie wydania BR, czekam z niecierpliwością na ostatnią część filmu.
Mam nadzieję, że wydadzą nową edycję Władcy Pierścieni... mogliby te wszystkie dodatki na płytach DVD na jedną płytę BR upchnąć i byłoby Ok.
Swego czasu PJ wspominał, że ma sporo materiału z Władcy, który nie znalazł się w filmie i nie wyklucza jeszcze bardziej rozszerzonej wersji Władcy Pierścieni, jeśli faktycznie społeczność fanów etc. wyraźnie da do zrozumienia, że czekają na taką edycję filmu.

Pozostaje zatem trzymać kciuki :)

użytkownik usunięty
obleh

http://www.empik.com/hobbit-bitwa-pieciu-armii-edycja-limitowana-z-kartami-jacks on-peter,p1107432718,film-p


zastanawiam się nad kupnem tego wydania natrafiłem na ostatnią sztukę w empiku fajnie by było mieć te karty postaci w kolekcji

obleh

Ja zakupiłem z tydzień temu, ale jeszcze nie zdążyłem obejrzeć :)

obleh

Usunęli ten temat o kosmosie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones