PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662242}

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
7,2 245 863
oceny
7,2 10 1 245863
5,4 27
ocen krytyków
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
powrót do forum filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

Kupujecie, czy czekacie na pełną wersję?. Ja jednak kupię wersję kinową na dvd, a rozszerzoną na blu.

użytkownik usunięty

no bo nie mamy wspólnego gustu więc po co jestem ci w znajomych 0_o

użytkownik usunięty

Nie mamy wspólnego gustu... . I co z tego? Co to w ogóle ma do rzeczy? Wielu było ze mną kiedyś, którzy lubili zupełnie inne filmy.

użytkownik usunięty

znaczy nie chodzi nawet i wspólny gust ale to dziwne że taki porządny kinoman bo widziałem po ocenach (mówię serio) zaprasza do znajomych kogoś kto gustuje w blockbusterach tylko to mnie zdziwiło :)

użytkownik usunięty

Też lubię blockbustery. Często jest tak, że przyznawałem/przyznaję wysokie oceny filmom, , które w ogóle nie cieszyły/nie cieszą się popularnością wśród moich znajomych. Gust to ... kwestia gustu :) Przymknijmy oko na pewne rzeczy i dajmy sobie więcej luzu. Porządny kinoman? Nie ma chyba czegoś takiego :P

użytkownik usunięty

a to nie wiedziałem :) rzuciły mi się w oczy te poważne filmy. To nawet nie wiedziałem. Zgadzam się do gustu.

Spoko ja tam do ciebie nic nie mam

"porządny kinoman" jest według spycialca :P a przykładowo fani Hobbita są ci nie znający się na kinie, a myślę że ty się znasz :)

użytkownik usunięty

Uwielbiam WP i bardzo lubię Hobbita, szczególnie AN UNEXPECTED JOURNEY. Powiedzieć/napisać, że fani Hobbita nie znają się na kinie jest bzdurne i bez sensu. Każdy zna się na kinie powiedzmy "po swojemu". A o kinie zawsze się chętnie dyskutuje.

O Jezu jaki genialny gif/filmik/nie wiem jak to nazwać :)

sentia

Ma w linku "gif".

Nie wie jak to nazwać...

ocenił(a) film na 4
khazad7_2

Oj, kolorowy druk to chyba byłby drogi. Jeszcze trzeba ściągnąć, powybierać zdjęcia, zanieść do druku - kupa roboty :). Ale masz ciekawe pomysły :)

Zawsze kiedy się na coś napalam a jednocześnie powstrzymuje mnie cena zadaje sobie pytanie "na co mi to i czy z tego będę korzystać?" i sprawa się rozwiązuje :)

ocenił(a) film na 9
Belief

Coś Ty...wcale nie drogi. Jak ostatnio pytałem ile kosztowałoby wydrukowanie mapy śródziemia w kolorze na matowym papierze kredowym, grubszym niż standardowy plakatowy to koszt wyszedł 85zł za wymiar mapy 140cm x 100cm :)

ocenił(a) film na 4
khazad7_2

To naprawdę nieźle :) Tylko jeszcze skąd Ty weźmiesz w dobrej rozdzielczości mapę śródziemia.

ocenił(a) film na 9
Belief

Stąd :)

thefolkes.com/pictures/theater/MiddleEarth.jpg

Mam zapisaną już wersję obrobioną bez tła brązowego, zatem wystarczy wydrukować i antyrame kupić :)

ocenił(a) film na 4
khazad7_2

Wow! Powtórzę się, ale jak już to będziesz miał, zrób zdjęcie i nam pokaż :). Ciekawa jestem efektu. A i nie ukrywam taka mapa na ścianie jest dla mnie atrakcyjna :).

ocenił(a) film na 9
Belief

Z pewnością zdjęcie zamieszczę.
Muszę się wreszcie przejść do drukarni...ciągle mi czasu brakuje a po pracy zwyczajnie już mi się nie chce. W którąś sobotę to załatwię.
Obecnie na ścianie nad kanapą i pod projektorem mam 3 duże plakaty z Hobbita na których są: Gandalf, Galadriela i Bilbo :) Dokładnie te:

oyster.ignimgs.com/wordpress/stg.ign.com/2012/09/hobbit-unexpected-journey-poste r2-bilbo-sword-610x902.jpg

vignette1.wikia.nocookie.net/peter-jacksons-the-hobbit/images/5/53/Galadriel_pos ter.jpg/revision/latest?cb=20140711201758

concertposter.org/-2012Nov/Hobbit-Char-Gandalf-drop.jpg

O wymiarach 60x90cm jesli dobrze pamiętam :)

ocenił(a) film na 4
khazad7_2

Z Gandalfem najładniejszy :)

ocenił(a) film na 7
khazad7_2

Też mam plakat z Gandalfem :D

http://www.watcherswatch.com/pics/gandalf_the_hobbit_poster.jpg

ocenił(a) film na 9
thorin3

Bardzo mi się podoba! :)

ocenił(a) film na 7
khazad7_2

Jest fajny, ale twój Gandzio lepszy :)

ocenił(a) film na 4
thorin3

Mam taką tapetę na kompie :) Bardzo mi się podoba i pliki dobrze widać :D

ocenił(a) film na 9
Belief

Pliki, plikami....tapety, tapetami, a ja za kilka dni stanę się posiadaczem kontraktu Bilba! :)

http://www.youtube.com/watch?v=lfVejoYIwfM

www.goods.pl/product/description/3732/Kontrakt_Bilbo_Bagginsa_z_filmu_Hobbit_Nob le_Collection(NOB1295).html#.VaV6E56znlM



ocenił(a) film na 4
khazad7_2

Wiem, wiem czytałam :). A nie wystarczył Ci ten w kronice? :)

Fajna sprawa takie rzeczy tylko że trzeba mieć na to kasę to raz a dwa to miejsce :). Gdybym mogła sobie coś kupić z tego stylu to chciałabym Rivendell od wety. Przedmiot mojej zazdrości osób, które je mają.

ocenił(a) film na 9
Belief

Ten w kronice to jedynie ułamem pierwowzoru :) No i nie da się go wyciąć z kroniki...
Wolę mieć zatem pełną wersję dokumentu no i jeszcze Klucz :) I na tym koniec... a potem tylko oczekiwanie na BR rozszerzonej wersji filmu.

ocenił(a) film na 4
khazad7_2

Więc mam nadzieję, że uda Ci się zdobyć ten klucz :).

A propo wiadomości poniżej. Też mam tą mapę Thorina z kroniki. Nawet nie wiedziałam, że te runy świecą :).

ocenił(a) film na 9
Belief

Świecą, świecą. Leć zatem do lampki, przyłóż miejsce gdzie są runy a potem hop, siup do ciemni i ciesz się efektem :)

ocenił(a) film na 9
Belief

A w sierpniu/wrześniu zamierzam jeszcze dokupić Klucz Thorina do Ereboru :) Sprzedawca zapewnił mnie, że za miesiąc lub 2 będzie miał już ten rekwizyt na stanie, zaś mapę Thorina posiadam w dużym formacie gdyż była dołączona do jednej z Kronik Hobbita :) I do tego runy księżycowe świecą nocą :)

khazad7_2

Jak już to zrobisz to zrób zdjęcie i wstaw na forum :) Na pewno będzie świetnie to wyglądać :)

ocenił(a) film na 9
filmowy12345

Szkoda, że forum nie daje możliwości wstawiania gotowej grafiki w ograniczonym rozmiarze choćby... mamy tylko same linki.
Niedługo powinna być fotka na facebooku gościa u którego robiłem tatuaż, zatem dam link do zdjęcia, które on zamieścił bo dobrym aparatem robił, profesjonalnie... a nie z komórki.

ocenił(a) film na 9
filmowy12345

Wstawiam zdjęcie, które zrobione było zaraz po wykonaniu tatuażu:

https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t31.0-8/11057621_1659610694253 619_3997819557279592986_o.jpg

Mam nadzieję, że działa :)

khazad7_2

Naprawdę świetnie to wygląda.Musisz być naprawdę wielkim fanem Tolkiena i Śródziemia :)

ocenił(a) film na 9
filmowy12345

Nie wiem czy wielkim... ale fanem z pewnością :)

ocenił(a) film na 4
khazad7_2

Rozmawiałeś ze mną, wstawiłeś komuś innemu :) Dopiero teraz zauważyłam.

Świetnie wygląda :)

ocenił(a) film na 9
Belief

Sorry.. jak już raz wstawiłem, nie chciałem kolejny raz tego samego wpisu zamieszczać :)

ocenił(a) film na 4
khazad7_2

Rozumiem, choć jest jeszcze PW :) a w ogóle to Ty masz świetne pomysły. Przeglądałam tą możliwość wykonania zdjęcia 3D w szkle. Nawet nie odnośnie Lotra, ale można komuś taki prezent podarować. Nawet nie wiedziałam, że jest możliwość wykonania czegoś takiego :)

ocenił(a) film na 9
Belief

No widzisz :) Czasem można podsunąć ciekawy pomysł.
Sorry za brak wiadomości na PW choćby... jak raz coś wpisałem to myślałem, że każdy zainteresowany zobaczy, ale zawsze może to umknąć.

khazad7_2

Genialny!

ocenił(a) film na 9
kamilxxx09

Dziękuję :)

khazad7_2

A po co drukowac? Można na necie zakupić za 25 zł :P

ocenił(a) film na 9
kamilxxx09

O wymiarze 140x100?
Wiesz... nie kupisz o tym wymiarze w tej cenie mapy na płótnie np. wydrukowanej, albo na papierze takim jak plakaty w kinach widzisz, ze mozna go podswietlić od spodu :) No a poza tym komponując samemu coś takiego masz coś co masowo produkowane nie jest.
Pokaż zatem link gdzie mapę 140cm x 100cm za 25zł kupię... ;)

khazad7_2

No nie, takiej wielkości nie, ale 85 zł, za parę centymetrów wiecej na płótnie?
Jeden płótna, jeden karty - co się na tym swiecie dzieje :D

ocenił(a) film na 9
kamilxxx09

Parę centrymetrów?

Podaj dokładne wymiary tej mapy za 25zł o której wspomniałeś? Coś mi się wydaję, że to parę centrymetrów to w zasadzie stosunek 2:1 lub 3:1 a nie drobna różnica o której piszesz.

P.S. Karty to porażka, zaś w mapie nie widzę niczego niewłaściwego... to nie ta skala produktu, nie ten format i nie ten temat, więc z kartami nawet porównywać nie będę :)

khazad7_2

O ile mi wiadomo, posiadasz taką mapę jaką posiadam i ja, wiec mozesz sprawdzić wymiary :)

khazad7_2

No powiedzmy, ze to jest około 60x80. Różnica może nie taka mała, ale z drugiej strony 85 zł za drugą trochę wiekszą... no ja bym nie dał, ze tak powiem, ale to Twoje pieniadze, tak jak i pieniadze Maniakowego :P

ocenił(a) film na 9
kamilxxx09

No to różnica jest kolosalna :) Koniec tematu co by już tu nie zaśmiecać.
Spoko...ja do tego tematu luźno podchodzę i wiem czego chce. Maniakowy najwyraźniej mocno niezdecydowany jest. No ale pójdzie na kakao, złapie kilka lotnych myśli i założy z pewnością interesujący temat :)

Liczę, że niedługo Ty pierwszy wyskoczysz na forum z jakimś ciekawym tematem dotyczącym wersji reżyserskiej. Może coś wyszperasz interesującego w czeluściach Internetu ;) Wakacje lecą i nadal cisza w temacie.

khazad7_2

Haha nooo może to objaw zakupoholizmu u niego, nie wiem, nie moja sprawa ;)
Co do wersji EE - jesli coś wyszperam, to z pewnościa wrzucę :)

ocenił(a) film na 9
kamilxxx09

Szczerze na to liczę :)

khazad7_2

Patrz na to :)
https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11695945_101528302032 02303_4601943976905135390_n.jpg?oh=4c6a26f67a28c00a8fcabc06bb5f9190&oe=5616A3EC

ocenił(a) film na 9
kamilxxx09

No świetne :)
Choć akurat figurki mnie nigdy nie interesowały.
Jednak jak teraz tak sobię myślę, to wspaniale byłoby mieć figurki postaci, których miecze też posiadam... ale kosztowałoby to krocie bo musiałbym mieć:

1. Króla Nazguli
2. Aragorna
3. Gandalfa
4. Sarumana
5. Radagasta
6. Theodena
7. Thorina
8. Froda
9. Bilba
10. Sama

Trochę za dużo.... zatem ograniczę się pewnie do portretów małych postaci, albo do ewentualnej grafiki naniesionej na kawałki metalu, które umieściłbym w stosownym miejscu zaraz obok danego rekwizytu, jako wyjaśnienie do kogo należała dana broń.

khazad7_2

Ciekawy pomysł, nie powiem :) No figurki są bardzo drogie i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Osobiście też żadnej nie posiadam, bo lubię miec wszystko albo nic (myslę, że wiesz o co mi chodzi). Więc gdybym miał zakupić wszystkie, które wyszły (przynajmniej z Hobbita), już dawno bym zbankrutował :D

ocenił(a) film na 9
kamilxxx09

Dokładnie :)
Zatem wolę właśnie zastanowić się nad kompozycją takich portretów na metalu albo szkle... zapewne kiedy będę tworzył gablotę na miecze to pomysł się jakiś zrodzi ciekawe i przynajmniej satysfakcję będę miał, że jest to oryginalne :)
Takie kawałki szkła można np. od spodu ładnie podświetlić delikatnie lub jakoś inaczej to podkreślić...

Najbardziej żałuję, że miecza Eowyny mi się nie udało zdobyć... :/

khazad7_2

A co już nie ma na zadnych stronach do kupienia?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones