PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343217}

Hobbit: Niezwykła podróż

The Hobbit: An Unexpected Journey
7,6 399 754
oceny
7,6 10 1 399754
6,5 32
oceny krytyków
Hobbit: Niezwykła podróż
powrót do forum filmu Hobbit: Niezwykła podróż

Scena po napisach

ocenił(a) film na 8

Smaug śpiący na złocie

*koniec wiadomości*

katedra

A nie jego oko?

katedra

Przede wszystkich Jackson nie bawi się w takie tanie chwyty jak sceny po napisach. To nie ten poziom.

ocenił(a) film na 8
obleh

tu nie chodzi o poziom filmów
sceny po napisach są głównie przed smakiem następnych części albo jakichś większych produkcji związanych z danym uniwersum. Tak było w przypadku np. Iron Mana

katedra

Dla mnie to kiepski zabieg artystyczny stosowany głównie w komediach. Nie kojarzę porządnego filmu ze sceną po napisach. Iron man to dla mnie przeciętny film.

ocenił(a) film na 8
obleh

było tak w wielu filmach
nie chodzi mi tu o urywki z wpadek z planu albo wyciętych scen lecących wraz z napisami
np. scena po napisach w Avengers pokazuje nam iż Loki nie działał sam ale był ktoś ponad nim, słynny Thanos. Jest to nawiązanie do kolejnej części w której być może będzie on przeciwnikiem
To samo mogłoby być w Hobbice, pokazanie Smauga w niczym by nie ujęło Hobbitowi a jedynie narobiło smaka na kolejną część, przecież wizerunek smoka to chyba priorytet w kolejnej części Hobbita

katedra

Jak już to pokażą go przed napisami tak jak w dwóch wieżach ujęcie na Mordor.

ocenił(a) film na 9
adrian229

Podpisuję się ;) Jackson raczej nie robi scen po napisach. Zresztą większość ludzi wychodzi w trakcie napisów z kina, więc mało kto by tego smoka ujrzał :) Podejrzewam, że ujrzymy go na samiuśkim końcu filmu. Swoją drogą to będzie chyba najlepiej oddany komputerowo smok w historii filmów tego typu :) Nie mogę się doczekać...

Marvolo666

Nie tyle smok co postać wyanimowana.

obleh

Pirates of Caribbean - mówcie co chcecie, ale Verbinsky zrobił świetną trylogię

ocenił(a) film na 7
tolerancja91

dwie pierwsze części tak, trzecia jest słaba :)

Indy_6

zależy pod jakim kątem się na nią spojrzy, dla mnie to najlepsza część, ale jak kto woli

ocenił(a) film na 8
tolerancja91

Dla mnie też.

obleh

Pierwszy taki chwyt znalazł się w filmie z tego samego roku co Powrót Króla więc Jackson raczej nie miał jeszcze okazji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones