PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35393}

Honey

6,7 56 144
oceny
6,7 10 1 56144
4,4 7
ocen krytyków
Honey
powrót do forum filmu Honey

Boze, o co tyle krzyku ? Wedlug mnie,film jest beznadziejny. Taki sam jak wiele innych podobnych filmow. Pozatym, nienawidze Jessicy Alby -_-''.
Nie warto isc na takie gowno do kina.

użytkownik usunięty
Dark_Elve

Nie oglądaj już więcej lepiej filmów bo i tak ich nie rozumiesz!!! Powiem prostym językiem (tak żebyś zakumał) PUSTAK JESTEŚ!!!

Po pierwsze, naucz sie lepiej czytac, poniewaz jestem DZIEWCZYNA...
Po drugie, filmy to ja rozumiem, az za bardzo ... A po trzecie, nie mozesz wiedziec czy jestem "pusta" czy nie, bo mnie NIE ZNASZ..
A pozatym, ja tu tylko wyrazam swoja opinie. Przepraszam jezeli kogos urazilam...

Po pierwsze, naucz sie lepiej czytac, poniewaz jestem DZIEWCZYNA...
Po drugie, filmy to ja rozumiem, az za bardzo ... A po trzecie, nie mozesz wiedziec czy jestem "pusta" czy nie, bo mnie NIE ZNASZ..
A pozatym, ja tu tylko wyrazam swoja opinie. Przepraszam jezeli kogos urazilam...

Po pierwsze, naucz sie lepiej czytac, poniewaz jestem DZIEWCZYNA...
Po drugie, filmy to ja rozumiem, az za bardzo ... A po trzecie, nie mozesz wiedziec czy jestem "pusta" czy nie, bo mnie NIE ZNASZ..
A pozatym, ja tu tylko wyrazam swoja opinie. Przepraszam jezeli kogos urazilam...

Cały problem na tym forum, to nadmiar ślepo zakochanych w swych idolach małolatów. Nie mozna z takim pogadać o filmie, bo za samo skrzywienie ust wyleje na Ciebie kubeł pomyj. Chyba czas wynieść się do ludzi, którzy potrafią słuchać innych.

użytkownik usunięty
Dark_Elve

calkowicie się z Tobą zgadzam! To był najgorszy film na jakim byłam... Fabuła banalna, pusta, zero przekazu, wątek miłosny żałosny, jessica alba miała cały czas taki sam wyraz twarzy i tańczy też benadziejnie... Może jestem ślepa ale nie zauważyłam u niej żadnego talentu... I jeszcze do tego dochodzą żałosne teksty i jeszcze gorsze tłumaczenie... Dla mnie kompletne dno...

Dokladnie ! Ona nie ma zadnego talentu -.-..
Moja przyjaciolka, ktora uczy sie tanca tanczy od niej o WIELE lepiej ^.~

użytkownik usunięty
Dark_Elve

jaasne... przyjaciolka dobrze tanczy, a ty?? jesli ona nie ma talentu to ty jestes slepa!! zajebiste ruchy, dobra choreografia, znakomita muzyka. fabula rzeczywiscie troche slabiutka, ale czasem potrzeba wlasnie takich filmikow ktore poprostu poprawiaja humorek ^_^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones