PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35393}

Honey

6,7 56 146
ocen
6,7 10 1 56146
4,4 7
ocen krytyków
Honey
powrót do forum filmu Honey

10 film super

ocenił(a) film na 10

Ocena świadczy że mi się podobał, to był jeden z pierwszych filmów z J.A. jaki obejrzałem, soundtrack do filmu super tylko tego reżysera klipów to powinni jakoś agresywniej potraktować, ktoś powinien go ugrzać, ale to tylko moje zdanie:). Jessica Alba to piękna i dobra aktorka.

POZDRAWIAM

songo_92

nie zapomnij dodać że powinna dostać Oscara...

ocenił(a) film na 10
Jenks

no i powinna dostać oscara:] No już dodałem

songo_92

Ale Ty głupi jesteś, przy ocenie 10 pisze - "arcydzieło"... nawet nie potrafisz wychwycić prostej ironii, płakać mi sie chce z żalu, naprawdę.

ocenił(a) film na 10
BRAK_UZYTKOWNIKA

ej zauważ że po tym "powinna dostać oscara, już dodałem" jest buźka która oznacza iż napisałem to poprostu, dla żartu czy czegoś podobnego. A tak wogule to nie życze sobie abyś mnie wyzywał od głupków. Jeśli u ciebie w domu rodzinnym jest to określenie pozytywne, to spoko wybaczam. I pewnie odpiszesz na tego posta tez jakimiś wyzwiskami odrazu odpowiadam żal mi ciebie.

pozdr

songo_92

Więc zmień światopogląd i naucz się ortografii młody człowieku, bo pisze się 'w ogóle', a gwarantuję że nikt Cie od głupków wyzywać nie bedzie, chyba że plebs ;)

Zacznij może od tego że obejrzysz jakieś lepsze filmy, polecam moje ulubione i ranking top 100 a nie takie gnioty. Obejrzysz to się przekonasz że mialem racje.

ocenił(a) film na 10
BRAK_UZYTKOWNIKA

No wiem że "w ogóle" pisze się tak tylko się jakoś źle wybiło:]. A tak w ogóle:) to już dużo filmów z top 100 obejrzałem, i tak są naprawdę bardzo dobre, z Ojcem Chrzestnym na czele (choć 3 mi się najmniej podobała). Uwielbiam tak jak w moim opisie: Gangsterke:]

ocenił(a) film na 10
songo_92

Encore -->hmm ?
Masz ADHD i wyżywasz się na innych ? Człowieku,zrozum to że dla każdego rewelacja to całkiem co innego.....może ty zmień właśni światopogląd i zacznij krytykować nie tylko innych ale i swoje zachowanie...
Np. "Amelia" film bardzo wysoko w top100,a jak dla mnie mógłby być na 9999 miejscu w top10000,ale jak dla Ciebie może być bardzo dobry i wysoko go oceniasz....
Ludzie,zacznijcie myśleć...
Mnie osobiście "Honey" się podobał,chociaż nie mówię,że trzeba go wciskać np. do top 100.

ZinX_2

Ty masz niepełnosprawność umysłową, jeśli powiązujesz wyżywanie się z poważną chorobą. Człowieku, zrozum że nie bedzie muszka owocowa uczyć orła jak się lata, więc zejdz z ambony i usiądz pokornie, synku.
Amelia jest jednym z najlepszych filmów Francuzkich, stąd miejsce w top100 nie jest żadną pomyłką. Film Amelia jest nietuzinkowy. Teraz zastanów się czym jest film Honay, jak nie jednym z setek tysięcy filmów które są o niczym. Chcesz popatrzeć na taniec? Włacz sobie taniec z gwiazdami (nawet Strong Man tańczy :/)
Na koniec sparafrazuję Ciebie:
"ZACZNIJ MYŚLEĆ!!!!!!"
Żegnaj, zwykly zjadaczu chleba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones