PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35393}

Honey

6,7 56 146
ocen
6,7 10 1 56146
4,4 7
ocen krytyków
Honey
powrót do forum filmu Honey

4/10 tylko

ocenił(a) film na 4

Strasznie nanudziłam się na tym filmie. Jedynymi ciekawymi momentami były te związane z tańcem (jak nagrywali teledyski i jak te dzieciaki tańczyły). A reszta? Nuuuda... Dziwię się sama, że nie usnęłam;)
A Albę bardzo lubię. I tylko dlatego dałam te 4.
No i ten mały chłopczyk był super;D

ocenił(a) film na 1
Paulisia

Ja nie lubie Alby<jak dla mnie to beznadziejna aktorka> film byl maksymalnie nudny!!! To po prostu masakra! Nawet nie mam sie czego zaczepic by napisac "Jedyne co w tym filmie bylo fajne to..." po prostu film zenada!

ocenił(a) film na 7
Klaudiia141

A ja się z Wami nie zgadzam ! Film jest całkiem niezły ;) Szczególnie dla ludzi, którzy pasjnują się tańcem. A Alba zagrała całkiem, całkiem (też za nią nie przepadam) jak dla mnie film 7/10 :)

ocenił(a) film na 1
sloonce

akurat taniec jest moja pasja, sama tancze. film po prostu byl dla mnie nudny.

ocenił(a) film na 7
Klaudiia141

Widać każdemu podoba się co innego :) mnie się nie nudziło :) ale znam kilka lepszych pozycji z tego gatunku filmów.

ocenił(a) film na 1
sloonce

jakie np.?? ostatnio mam ochote na takie filmy a nie moge znalezc filmu ktorego bym nie widziala z gatunku taneczne. ;))

ocenił(a) film na 7
Klaudiia141

*W rytmie hip hopu 1 i 2
*Taniec ostatniej szansy
*Rewanż
*Krok do sławy
*Wytańczyć marzenia
*Poczuj rytm
*Kickin It Old School
*o Step up'ach nie wspominając ;)

A odbiegając od klimatu poprzednich pozycji jest jeszcze:
*Dirty dancing 1 i 2
*Salsa (z 2000 lub z 1988 roku)
*no i Zatańcz ze mną :)

Znasz jeszcze jakieś ? Jeśli tak to proszę o tytuły xD

użytkownik usunięty
sloonce

No to wymieniłaś chyba wszystkie (a przynajmniej wiekszosc) filmy tego rodzaju...

A pozatym porownujac Honey do Step Up to troszke nie teges, bo przyznam ze inne filmy ktore wymienilas sa naprawde dobre, ale niestety wszystkich nie ogladalem. Bo wg mnie (ZAZNACZAM "WG MNIE"!) to w pierwszej czesci Step Up byly fajne momenty gdy tanczyli ale fabula byla b a n a l n a, a w Step Up 2 juz troszke lepsza ale mimo wszystko taniec nie przypadl mi do gustu poniwaz wygladalo jak by mieli zsynchronizowaną padaczke :)

No a w Honey (nie jestem miłośnikiem filmów tanecznych) była ciekawa fabuła i niezłem momenty taneczne :D

ocenił(a) film na 7

Fak z fabułą w Step up'ach nie było najlepie. W jedynce nawet taniec nie była taki zachwycający (jak dla mnie), natomiast w dwójce taniec był świetny :)

użytkownik usunięty
sloonce

Ja lubię filmy taneczne, ale nie takie w których dominuje hip-hop. Wiedziałam, że 'Honey' jest takim filmem, ale spodziewałam się czegoś lepszego. Fabuła taka sobie, przeciętna, Alby wyjątkowo nie lubię, no i taniec... Tańczyli dobrze, ale nie w moim guście. Mimo wszystko dałam 5/10.

Klaudiia141

Zgadzam się.
Nie dotrwałam nawet do końca...

użytkownik usunięty
Paulisia

Film był niezły , trochę wymuszone moralizatorstwo, ale każdy wątek był rozwinięty i zakończony . A Jessi zagrała nieżle , a to że jej nie cierpią i że nią nie przepadaja (zwłaszcza blachary) to chyba wynik zazdrosci ,że przy takim ideale nawet najpiekniejsza Polka wypada blado .

ocenił(a) film na 10
Paulisia

A mi sie film bardzo podobal. Daje 10/10 a to z dwoch powodow - piec punktow za moja ulubiona, przepiekna Jessice Albe, a drugie piec za fajna muzyke i choregrafie :-))) Jasne, ze porownujac do innych roznych filmow to na taka punktacje ten nie zasluguje, ale to jest film o tancu, a te u mnie akurat, maja duze fory... Kazdy kto tak jak ja kocha tanczyc ten polubi ten film ze wszystkimi niedociagnieciami!

Paulisia

Zgadzam się z oceną 4/10. Film nie był zły, Alba fajnie grała. Podobała mi się muzyka. Ale niestety nie było nic co by mnie zaskoczyło. Prosta fabuła, szczęśliwe zakończenie. Spodziewałam się czegoś lepszego. Film był po prostu nudny.

ocenił(a) film na 1
gawliczek_3

starscream22:
o gustach sie nie dyskutuje... tobie sie podoba ona, a ja uwazam ze jest calkiem przecietna dziewczyna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones