PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35393}

Honey

6,7 56 141
ocen
6,7 10 1 56141
4,4 7
ocen krytyków
Honey
powrót do forum filmu Honey

Jezu ten film to najbardziej przesłodzona produkcja amerykańska. Sama woli życ w nędzy byle tylko pomóc obcym ludziom? Ok zgodze sie z tym ale ubrali to w tak piękne i wyniosłe słowa że aż kłuje w oczy!

wujaszymek

Zgodze się - stanowczo przesłodzony, myśle że po film sięgają głównie fani urody Alby, bo z jej talentem jest już troche gorzej :-)

ocenił(a) film na 3
wujaszymek

właśnie to chciałem napisać ale kulega mnie ubiegł, Honey jest tak bardzo słodziutka i tak bardzo ok że aż się słabo robi

wujaszymek

słabizna. nie wiem skąd tak wysoka średnia, moim zdaniem zasługuje na ocenę 3, max. 4. naciągany i przewidywalny, przesłodzony do bólu. gra aktorska beznadziejna, nie podobał mi się kompletnie, nawet Alba nie polepszyła opinii. 1/10

wujaszymek

zgadzam się... po tym filmie czułam się jakbym zjadła słoik miodu :/
ale jedno trzeba przyznać producentom, tytuł filmu idealny ^^

ocenił(a) film na 3
milena____2

ooo tak cud, miód i... ubóstwo i naiwność i słabizna i akcja kręcąca się wokół słodziutkiej twarzy Alby osłabiła mnie ostatecznie

ocenił(a) film na 6
miksi994

dobrze to ujeliście. aż alba zaczęła mnie denerwowac, mimo że wcześniej ją lubiłam.

ocenił(a) film na 3
wujaszymek

Tak zdecydowanie! Zgadzam się z opinią... strasznie mnie ten film umęczył - chociaż lubię patrzeć na Albę...

wujaszymek

Może i film jest przesłodzony, ale za układy taneczne należy się wysoka ocena. A jaki to film? Muzyczny, więc głównie skupiam się na tych elementach w tym filmie. I stąd ta wysoka ocena.

ocenił(a) film na 4
magdachm

to chyba jeszcze wiele tanecznych filmow przed Toba, w porownaniu do innych i pod tym wzgledem raczej slabiutki...

ocenił(a) film na 6
wujaszymek

Absolutnie tak. Ale jestem zdania że skoro padło tyle negatywnych opinii, to dla odmiany powiem co było fajne. Absolutnie niezaprzeczalnie fajna była Honey (Jessica Alba), chociaż jakoś wspaniale nie grała. No i spodobało mi się przesłanie, chociaż skierowane do wąskiego grona odbiorców ( jeśli chcesz się pozbyc slumsów, zorganizuj czas młodzieży- do odpowiedzialnych za kulture w danej miejscowości; jeśli nie chcesz znalezc się na dnie społecznym zorganizuj sobie coś do roboty) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
wujaszymek

Wg mnie wcale nie był przesłodzony ,miał jakieś przesłanie ,nie był o niczym.Alba zagrała ok (bez rewelacji ) i postac Honey odbieram bardzo pozytywnie :)

ocenił(a) film na 3
wujaszymek

Aż zrobiło mi się lepiej gdy ujrzałem ten temat. Pierwsze osiem opinii w pełni opisuje ten amerykański supersłodziak. Kopalnia naiwności, głupoty, słodkich min Alby i wszystkiego co najgorsze i niestrawne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones