PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35393}

Honey

6,7 56 146
ocen
6,7 10 1 56146
4,4 7
ocen krytyków
Honey
powrót do forum filmu Honey

Obejrzałam ten film ze względu na Jessicę Albę i muszę przyznać, że się troszkę zdziwiłam. Nie spodziewałam się, że będę oglądać ten film z zapartym tchem. No... Może troszkę przesadziłam. xD
Film dobry, nic dodać nic ująć, po prostu dobry. :)

kasia12324

Alba? to najgorsza ,,aktorka'' jaka moze byc. Nie dosc ze nie jest za łądna, to nadodatek sztucznie gra. Nie nadaje sie do roli, tancerki. Nie miala jakos umiejetnosci wiele do pokazania. film slaby!

Power_Attraction

Każdy może mieć swoje zdanie,ja uważam że alba jest ładna i nie rozumiem jak mozna mówić,że jest brzydka.....i nieżle gra.

ocenił(a) film na 4
pepetka1

nie wiem co ma uroda do talentu aktorskiego.. ;]
niby nie mam do niej nic, ale uważam że na główną rolę w tym filmie nadawał by sie ktoś inny, bo ona nie pasowała kompletnie do filmu z "Panami Czekoladkami" ;D Bardziej nadawałaby sie np. Ciara albo inna hiphopowa diva ;)

ocenił(a) film na 6
Cythrina

Filmu jeszcze nie oglądałam, ale jak tak czytam fabułę i oglądam fotki z planu, to powinno wyjść nieźle ;)
też właściwie nie mam nic do Alby . :D
ale chcę obejrzeć film nie ze względu na nią, tylko na Mekhi Phifer'a ;D

Power_Attraction

Nie przepadam specjalnie za Albą, ale film mi się podobał - taki lekki i przyjemny, to samo się tyczy utworu "I believe".
Aha i jeszcze jedno - nie znam się zbytno na tańcu, ale z punktu widzenia laika, Alba w scenach tanecznych była ŚWIETNA.

ocenił(a) film na 9
easy_fw

Mi Alba nie przeszkadza, jako amator mysle że świetnie się spisała, fajnie tańczyli - dobrze zagrała, na prawde:) Co prawda, nie lubię tańczyć ale popatrzeć można

ocenił(a) film na 6
Power_Attraction

Co za...
oj :) Prawie dałem się nabrać na kolejną marną prowokację. Życzę Ci miłego nabijania kolejnych bezsensownych postów. I polecam wyprostowanie zębów, najlepiej prostownicą do paznokci :)

Nie jaram się.

Power_Attraction

jest ładna -.- a tańczyć NIE umie.

kasia12324

Alba wypadla rewelacyjnie! Dla niej warto obejrzec ten film. Bo hip-hopu i calej zwiazanej z nim rynsztokowej subkultury po prostu nie trawie...

ocenił(a) film na 7
CyboRKg

Jesteś dla mnie zwykłym internetowym kontem, ALE nie trawię takich internetowych zakompleksionych ignorantów, którzy właśnie w ten sposób opisują hip-hop. Nic nie wiesz na ten temat, wiec się nie wypowiadaj - posłuchaj klasyki, przeczytaj kilkanaście książek na temat tej tematyki i wróć tutaj jako mądrzejszy użytkownik.

kasia12324

według mnie film nie był zły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones