PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35393}

Honey

6,7 56 141
ocen
6,7 10 1 56141
4,4 7
ocen krytyków
Honey
powrót do forum filmu Honey

Już chyba dwusetna edycja tańca z celebrytami leci YCD dopiero co się rozkręca a na dodatek ciągle filmy z tańcem lecą w eterze a gdzie się nie obejrzeć to tylko Maseraka czy tego Kubanczyka widzę więc za przeproszeniem rzygać mi się chce i dzięki TVN-U nigdy nie pójdę do szkoły tańca !

ninja_4

THAT's RIGHT !!!! And... Nothing Else Matter!

PS
Wogóle to co wszystkie polskie stacje TV nadają od początku wakacji to jest jedna wielka kpina! Albo jakiś chłam, albo n-te powtórki od których się już rzygać chce (nawet jak kiedyś były całkiem niezłe, ale co za dużo i co przede wszystkim za często to i świnia nie zje!).

A tak wogóle to powyższa sytuacja to miała już początek co najmniej od początku tego roku, jedyne co można z jakim takim zainteresowaniem obejrzeć to programy informacyjne typu Wiadomości, Fakty czy Wydarzenia w Polsacie. No i jeszcze stołeczne informacje w WOT. Po prostu shit.
Ale cóż choćby ta sytuacja ilustruje jaką to ZIELONĄ wyspą jesteśmy :(. Mieliśmy już być Japonią potem Irlandią i jeszcze Bóg wie czym, a teraz to już chyba jesteśmy Grenlandią jak sama nazwa wskazuje. (Z norweskiego, bo tę wyspę odkryli Wikingowie i nazwali ja Grunelland bo wtedy rzeczywiście w porównaniu z ich rodzimą ziemią była zielona).
A wspominam o tym bo jak wszdzie rozchodzi się o kasę - wszystkie stacje gonią w piętkę to generalnie przyjęły formę przetrwalnikową zresztą jak większość kraju tylko niektórzy panowie na szczytach władzy tego nie widzą. Pewnie dlatego że po części z bardzo wysoka patrzą, więc mało również mogą zobaczyć, a po wtóre nie w tej Polsce żyją co wiekszość społeczeństwa. I absolutnie nic tu nie pomoże bycie "swoim chłopem" jak się jest miglancem i uprawia się gierkowską propagandę sukcesu!

ocenił(a) film na 7
gandalfszalony

ni nie puszcaja nowego!! tylko produkcje sprzed 5 lat!! dlatego trzeba zainwestowac w kablowke!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones