PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35393}

Honey

6,7 56 146
ocen
6,7 10 1 56146
4,4 7
ocen krytyków
Honey
powrót do forum filmu Honey

Nieziemsko piękna Alba ślicznie tańczyła i to wystarczy,aby film był na 250 miejscu-moim zdaniem zasługuje na o wiele dalsze.Można obejrzeć ,jak nie ma się ochoty na dobry film:***Moja ocena 7/10(chyba i tak za wysoka).Polecam wszystkim facetom(za względu na Jess) i młodzieży do trzynastego roku życia:)

ocenił(a) film na 7
_Tanya_

No ale właśnie takie jest przesłanie tego filmu żeby się trochę zabawić oglądając ciekawe układy taneczne itd. Według mnie:D

ocenił(a) film na 7
_Tanya_

Zgadzam się w pełni.Ja oglądam filmy z Jess tylko dlatego że ją bardzo lubię, a dobrze wiem że ci , którzy jej nie lubią będą się nudzic na takim filmie jak "the eye" lub "good luck Chuck". Jednak Honey to film dla wszystkich ponieważ ludzi pociągają takie kolorowe filmy , w których wszyscy się na koniec przepraszają lub coś w tym stylu.Ja też lubię takie mało ambitne filmy.

ocenił(a) film na 10
_Tanya_

Miałem obejrzeć jedynie dla Alby ( <3 :p ),ale film jest na tyle dobry,że z ciekawością oglądałem do samego końca.
Film dobry,jak dla mnie lepszy od "Step Up"-a.
To już 6 film,jaki miałem okazję obejrzeć z Albą :),chce mieć wszystkie w jakich zagrała :P

_Tanya_

Bez rewelacji .. myśle że moja ocena bedzie się wahać między 6/10 lub 7/10 .Ten film nie odznaczał się niczym nadzwyczajnym .Kolejny do kolekcji :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones