PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35393}

Honey

6,7 56 146
ocen
6,7 10 1 56146
4,4 7
ocen krytyków
Honey
powrót do forum filmu Honey

Nie wiem...

ocenił(a) film na 4

skąd ta wysoka ocena..? Film bardzo przeciętny, wszelkie wątki - nudne. A przy tym gra aktorów. Lubiłam Albę dopóki nie obejrzałam tego filmu. Jak dla mnie zdecydowanie poniżej oczekiwań. Nie dorasta 'Step Up' do pięt.

ocenił(a) film na 9
ChanelRose

a dlaczego porównujesz step up do honey?To dwa różne filmy w tym pierwszy to romansidło a drugi to melodramat, wiec Twoje ostatnie zdanie jest nie na miejscu.

Wysoka ocene ma ten film gdyz przekazuje pewne wartosci ktorych ty nie zrozumialas widocznie

ocenił(a) film na 4
luckygirl23

Porównuję te dwa filmy z tego otóż względu, że oba to filmy muzyczne/taneczne. W 'Step Up' sceny tańca były na pewno na wyższym poziomie, a fabuła - choć może oklepana - zrobiła na mnie wrażenie. Przesłanie tego filmu jak najbardziej zrozumiałam z tego względu, że było tak płytko pokazane, że nie dało się go nie zauważyć. Uważam jednak, że można było zrobić ten film dużo lepiej. Oglądając go momentami marzyłam o tym, żeby już się skończył. Ale to oczywiście tylko moja subiektywna opinia. Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 9
ChanelRose

nie wiem po co ogladalas w takim razie ten film...masochistka jestes? ;)

ocenił(a) film na 4
luckygirl23

Droga luckygirl23 czy Ty w ogóle wiesz co to masochizm..? Chyba nie, więc przypomnę: masochizm – rodzaj zaburzenia preferencji seksualnych, w którym jednostka odczuwa podniecenie seksualne w sytuacjach, kiedy zadawany jest jej fizyczny i psychiczny ból lub gdy jest poniżana. I teraz wyjaśnij mi w którym miejscu w mojej wypowiedzi pojawia się cokolwiek o masochizmie lub moich preferencjach seksualnych albo coś co by o nich świadczyło? No, chyba że moja odpowiedź tak bardzo Cie zaskoczyła, że nie wiedziałaś co odpisać i palnęłaś pierwszą lepszą głupotę która Ci do głowy przyszła. A film słaby i tyle, nawet Alba mu nie pomogła, choć w sumie nigdy nie uważałam jej za dobrą aktorkę ale w jakiś tam sposób jest popularna. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Są Ci, którzy krytykują gnioty komercyjne takie jak ten film i są Ci którzy ich bronią. I równowaga w przyrodzie zachowana:)

ocenił(a) film na 9
ChanelRose

ale mnie Moja Droga rozsmieszyalas z tą definicją masochizmu z wikipedii :D.
Jakbys była mądrzejsza wiedziała bys ,że masochizm nie tylko na tle seksualnym wystepuje i że są różne odmiany masochizmu:).
Nie wyskakuj z komercja bo tez nie wiesz co to znaczy komercja :).Doszłam do takiego wniosku czytając Twoją wypowiedź

ocenił(a) film na 4
luckygirl23

Tak kochanie, zgadza sie. Istnieje cale mnostwo odmian masochizmu, jak rowniez innych podobnych pzypadlosci. Jednak w dalszym ciagu nie wiem jak Ty na podstawie moich doslownie paru wypowiedziach dotyczacych tego filmiku mozesz to stwierdzac. Powiedz mi zatem gdzie widzisz ten caly masochizm? Gwoli scislosci - definicje podalam owszem, z Wikipedii, a to z obawy przed tym, iz jak wyjasnie Ci to nawet najprosciej jak potrafie - nie zrozumiesz :) Hah, dobrze by bylo gdybys Ty wiedziala co to jest komercja slonko, naprawde;) wnioski Twoje uznaje z bledne, ale coz, kazdy dochodzi do takich do jakich dochodzi, choc naprawde nie wiem jak na podstawie TAKIEJ wypowiedzi mozna dojsc do TAKICH wnioskow. Chyba rzeczywiscie jest tak jak napisal wczesniej o Tobie kolega: 'Dochodzisz, dochodzisz i dojsc nie mozesz...';) Pzdr

ocenił(a) film na 9
ChanelRose

Matko kochana ale Ty glupia jestes.To o masochizmie bylo pisane w zartach jakbys nie zauwazyla mrugniecia okiem.
Po prostu jak Ci sie film nie podobał to bylo nie oglądac i tyle;p :) a dojsc to ty chyba nie umiesz:D.

ocenił(a) film na 4
luckygirl23

Czy ja Ci ubliżam? Nie sądzę. Bynajmniej nie odebrałam tego jako żartu, a jeżeli to rzeczywiście był żart to widocznie był niewystarczający:D Wiesz, nie mam takiej zdolności przewidywania jaki jest film przed jego obejrzeniem, trzeba go obejrzeć po to by go ocenić nie sądzisz? Oj te 23-latki.. Dobrze że nie wszystkie mają taką gadane jak Ty:D a o moje dochodzenie się nie martw:D

ocenił(a) film na 9
ChanelRose

kompletnie mnie nie rozumiesz ,az strach pomyslec ,ze masz wiecej lat ode mnie...
napisalas ze film Ci sie nie podobal i ze byl nudny to moglas go wylaczyc w polowie po co sie tak meczyc.

ocenił(a) film na 4
luckygirl23

Chciałam dać mu szansę na odkupienie:) a więcej lat nie mam, o ile rzeczywiście masz 23, bo po Twoich wypowiedziach można wywnioskować inaczej:) konwersację uważam za oficjalnie zakończoną:) pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
ChanelRose

ciekawe co jest takiego , ze twierdzisz iz mam mniej niz 23 lata:).Myslisz ze po sposoobie wypowiadania sie danego czlowieka mozna stweirdzic jego wiek?jesli tak to obudz sie :).

ocenił(a) film na 4
luckygirl23

Myślę, że dziewczyna która twierdzi, że ma 23 lata, powinna być nieco bardziej dojrzała od 13-letniej dziewczynki. Wbrew temu co mówisz sposób wypowiadania się w danym temacie bardzo dużo mówi o dojrzałości psychicznej danego człowieka. Tak więc na podstawie tego stwierdzam, że nie masz nawet 18-stu latxD pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 9
ChanelRose

a twierdz sobie co chcesz ale wiedz ze sie mylisz:).Nie ma sensu dluzej z Toba dyskutowac 10latko :)

ocenił(a) film na 4
luckygirl23

W sumie... Głupiemu nie przetłumaczysz:) żegnam:)

ocenił(a) film na 9
ChanelRose

nom dokladnie odnies te swoje slowa do siebie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones