PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35393}

Honey

6,7 56 146
ocen
6,7 10 1 56146
4,4 7
ocen krytyków
Honey
powrót do forum filmu Honey

wywołał u mnie widok średniej 7,5 pod tytułem tego naprawdę mocno przeciętnego filmu.

ocenił(a) film na 4
matmich

ostatnie pół filmu przewijałam niemiłosiernie , to mówi już samo za siebie. Dałam 4/10. Nic specjalnego a naprawdę spodziewałam się "ochów" i "achów" ...

użytkownik usunięty
vera232

ja również 4/10, film ujdzie, aczkolwiek niczym nie zaskakuje, jest bardzo przewidywalny a na końcówce to ledwo wytrwałam..

ocenił(a) film na 5

właśnie w tym problem, że trudno o oryginalny film. Niedawno oglądałem "coyote ugly" i tam to samo, że ona coś chce, ale się nie udało, musi biedna o to walczyć i sukces bo się udało. Ameryka. Chociaż tanecznie film dość przyzwoity, można popatrzeć, może nie koniecznie wczuć, ale tak obejrzeć i potem normalnie wrócić do rzeczywistości. Niestety film jakich wiele, aczkolwiek dla wielbicieli Alby może się spodobać. Hehe rozumiem że ja zawyżę waszą średnią, ode mnie 5, a niech ma. No, może 5.5 za Missy Eliot w ostatniej scenie.

Nie wiem czemu nikt nie docenił że film po polsku też się nazywa "honey" - bałem się że będzie coś w stylu "miodowy taniec", "tańcz i spełniaj marzenia", "życie Honey" lub coś innego z "tańcz". To wg mnie jest na prawdę na plus ^^. Heh tak mnie poniosło że może i dam szóstkę, ale płacz Honey, nie płacz - więcej nie będzie.

matmich

co do oceny ahahha
a jak myślisz kto tutaj zagląda i wystawia te oceny ?

matmich

Mnie już chyba nic tu nie zdziwi...

ocenił(a) film na 2
matmich

Dokładnie. To chyba ocena wdzięków Alby w dziesięciostopniowej skali :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones