PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35393}

Honey

6,7 56 146
ocen
6,7 10 1 56146
4,4 7
ocen krytyków
Honey
powrót do forum filmu Honey

główna bohaterka swoim zachowaniem przyprawiała mnie o mdłości, była strasznie wkurzająca a swoim tańcem wcale się od innych nie różniła, a nawet "kopiowała" ruchy od innych. o wiele bardziej podobał mi się film step up 2, i tamta bohaterka w porównaniu do tańca owej Honey to niebo a ziemia:) takie jest moje zdanie i filmu nie polecam.

ocenił(a) film na 4
Mercedes

rzeczywiscie, zgadzam sie absolutnie, mysle nawet ze gdyby nie Alba to film bylby w miare fajny, ale jej zerowa umiejetnosc gry jest po prostu powalajaca, irytowala mnie strasznie:/
Scena na ktorej ubawilam sie setnie to upadek ze schodow, wywoluje niepohamowany smiech.
W podobnym stylu ale o niebo lepszy jest Rewanz, lub chociazby Step up, a to jest po prostu DNO, fabula przewidywalna do bolu

ocenił(a) film na 4
jus_ka

po częsci sie z wami zgodzę, chociaż film mi sie podobał w miare, ale:
1) Alba - odwal sie od filmów tego typu! Nadajesz sie na role prostytutki czy tam kogoś w Sin City, zmiłuj sie, nie na NAUCZYCIELKE HIP HOPU!
2) Alba i "Panowie Czekoladkowie" - przecież ona nawet nie ma hiphopowego stylu i zachowuje sie jak taka "Sweet-Street-Girl"! Zmarnowali cały film przez nią..!
3) (cytat Honey z filmu: ) "Przecież on chce tylko ZARWAĆ DUPCIE" - o_O.. skad oni ją wzieli? Gdzie ona żyje? Nie ma co, jej wypasiony slang! Szczery żal!
4) Układ, który ułożyła na koniec filmu był beznadziejnyyy! I jeszcze ta piosenka mnie dobia! Nie wyobrażałam sobie, ze taki fajny film mozna przez takie pierdoły tak sknocic! W tej choreografii nie było ani jednego elementu pasujacego do młodzieży z biednej dzielnicy NY. Sami widzieliście jacy oni są.

Jeśli o czymś zapomniałam to dopiszcie jeszcze. ;)

Cythrina

podpsiuję się pod twoim postem, nic ująć można jedynie coś dodać, ale mnie chyba nic na myśl nie przychodzi. Przez Albe film jest naprawde słaby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones