PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35393}

Honey

6,7 56 146
ocen
6,7 10 1 56146
4,4 7
ocen krytyków
Honey
powrót do forum filmu Honey

troche przewidywalny, fajnie zagrany ale ogolnie nie mam zastrzezen.

ocenił(a) film na 7
lilly1992

oj mylsisz sie: step up jest owiele lepszy:)
ale kazdy ma swoje zdanie:)
pozdr:)

lilly1992

Step Up lepszy. Chociaż ten też niczego sobie. ;d

ocenił(a) film na 6
nelr

lepszy niz step up:)

ocenił(a) film na 6
nelr

Ja tez jestem zdania ze Step Up jest lepszy. Honey jest zbyt przewidywalny, ale jest w nim tez kilka ciekawych sen. Przydala by sie w nim jakas dawka humoru.

ocenił(a) film na 4
jmford

No cóż moim zdanie "Step up" jest o wiele lepszy, oglądając takie filmy nie skupiam się zbytnio na fabule, bo są one zazwyczaj oparte na banale interesuje mnie wtedy muzyka i taniec, tutaj szału nie ma.
Średnia moim zdaniem bardzo zawyżona.

ocenił(a) film na 4
zizia69

dokładnie popieram, osoby które chodź ciutke się znają na tych sprawach wiedzą że step up to niekwestionowany hit jeśli chodzi o muzykę i taniec,a tutaj bieda z nędzą, nie jest najgorszy ale poniżej oczekiwań. alba naprawdę marna!

ocenił(a) film na 8
Dadaradka

"a tutaj bieda z nędzą"... Zgadza się - w Honey mniejszy budżet, aktorzy z niezbyt znanymi nazwiskami (może oprócz Alby), w soundtrack'u brak takich "sław" jak Enrique Iglesias, gorszy dystrybutor (mniejsza kasa). Aha, no i poprawność polityczna w Step Up ha ha, czyli biali główni aktorzy, którzy na dodatek lepiej tańczą czarną muzykę niż afroamerykanie! Więc teraz już wiecie dlaczego Honey jest mniej znany niż Step Up i jest lepiej punktowany w IMDB. Aż dziw, że w kraju wieśniackich dyskotek jest tak wysoko punktowany ;P
Pozdrawiam wszystkich którzy oglądając film poczuli jego czarny klimat muzyczny:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones