PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35393}

Honey

6,7 56 146
ocen
6,7 10 1 56146
4,4 7
ocen krytyków
Honey
powrót do forum filmu Honey

takie tam

ocenił(a) film na 4

Takie tam, podział na "dobrych" i " złych" gdzie Ci pierwsi wszystko robia idealnie i są aniołkami.

Film obejrzałem bo jest jednym z tych, które sobie chwala koleżąneczki na przerwach gdy się przechwalały co która oglądała. Po serii achów i ochów zdecydowałem się na kolejną produkcję romantyczną, a w tym wypadku również i taneczną. Wcześniej obejrzałem niezbite numer 1 w kobiecych rankingach "szkołę uczuć: , która okazała sie przyjemnym filmidłem, może nie rewelacyjnym, ale zdolnym by wycisnąć z kobit pare łez.

Tu jednak pojawił sie opór w odbieraniu tego filmu, a przedewszystkim gra Alby... dość sztuczna, udaje spostrzegawczą, a wygląda przy tym dość idiotycznie... może winna reżysera co kazał robić jej co do joty co on powie nie zostawiając miejsca na improwizację.

Słodkość tego filmu jest nie do zniesienia, a główną jej rozsiewaczką jest sama Alba, która chętnie zatrudni wszytskie dzieciaki do klipu (zrobi nawet casting), szkoda, że to były tylko te bachory co tańczyły z nią, a jakby tak do niej przyszedło jakieś bardzo uzdolnione dziecko na casting i zatańczyło świetnie, a ona by je olała i zatrudniła swoją "ekipe" to co kto tu jest zły.

W takich filmach zazwyczaj jest podział na tych złych do szpiku kości co by tylko kombinowali by im było dobrze i na tych co są zupełnie bezinteresowni w dążeniu do własnej kariery.

No, ale to film o tańcu nie ? Mamy go dość dużo, w takim oryginalnym, ostanio na topie po "Step up" wydaniu. Jest miejscami ciekawy i można popatrzeć.

Ogólnie dzięki Bogu film się kupy trzyma i pozwala na chwile radości dla oka. Nad scenariuszem można ubolewać tak samo jak nad humorem w tym filmie... choć mały z czupryną fajny był.

Film taki sobie... troche zbyt pastikowy, ale jak na nasze czasy...5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones