PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453743}

Jeszcze dalej niż Północ

Bienvenue chez les Ch'tis
7,5 56 348
ocen
7,5 10 1 56348
6,7 9
ocen krytyków
Jeszcze dalej niż Północ
powrót do forum filmu Jeszcze dalej niż Północ

Jeszcze dalej niż północ, to film, który absolutnie mnie urzekł. Uwielbiam francuski humor i klimat. Możecie polecić coś jeszcze?

ocenił(a) film na 10
klaaraa

Delicatessen - ale to zupełnie inny rodzaj humoru. Zarówno "Jeszcze dalej..." jak i "Delicatessen" - moje ulubione :)

ocenił(a) film na 7
klaaraa

Ja polecam "Czyja to kochanka?"

ocenił(a) film na 8
klaaraa

A ja polecam Nic do oclenia oraz Przyjaciel Gangstera i Plotkę ŚWIETNE

ocenił(a) film na 9
kiki138

Przyjaciel Gangstera - rewelacja :)

ocenił(a) film na 7
klaaraa

"Wielka włóczęga" - wg mnie najlepsza francuska komedia w ogóle.

ocenił(a) film na 10
klaaraa

W tej chwili z francuskich komedii przychodzi mi do głowy "Smak życia", polecam.

ocenił(a) film na 10
klaaraa

Jeszcze przypomniała mi się przezabawna komedia kryminalna "Bazyl. Człowiek z kulą w głowie". To najnowszy film Jean-Pierre Jeunet, twórcy "Amelii". Te nazwisko to klasa sama w sobie i śmiało można w ciemno obejrzeć jego film. Świetne zdjęcia i tło muzyczne, bardzo klimatyczny i przede wszystkim dobry humor. Bawiłam się na nim przednio i gorąco polecam!

ocenił(a) film na 9
goszkam

Podbijam - piękny film :)

ocenił(a) film na 8
goszkam

Również podbijam! Może nie uśmiałam się aż tak bardzo przy Bazylu, co przy Przyjacielu Gangstera, nie mniej jednak klimat ma niepowtarzalny. I najlepsze jest to, że komedie, wszystkie o których piszemy, są przezabawne, a nikogo nie obrażają, są lekkie i aż chce się żyć oglądając. Takie cuda tylko made in France

klaaraa

'nic do oclenia' i 'przystojny szuka żony' zdecydowanie!

ocenił(a) film na 8
klaaraa

Ja polecam "Żandarmów" - wszystkie części. Albo "Kapuśniaczek"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones