PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453743}

Jeszcze dalej niż Północ

Bienvenue chez les Ch'tis
7,5 56 378
ocen
7,5 10 1 56378
6,7 9
ocen krytyków
Jeszcze dalej niż Północ
powrót do forum filmu Jeszcze dalej niż Północ

Uśmiałam się do łez oglądając ten film i to nie jeden raz :) Scena jak naczelnik poczty wraz ze swoim podwładnym roznoszą listy jest rewelacyjna :D :D Zresztą nie tylko ta. Oglądałam ten film już kilka razy i chyba mi się nie znudzi nigdy!

ocenił(a) film na 10
81Violett

Dokładnie! Popieram tę wypowiedź w pełni! Już kilkanaście razy oglądałam ten film i zawsze się śmieję tak, jakbym oglądała go po raz pierwszy ;) Wspomniana scena roznoszenia listów jest świetna ;) I wszystkie inne też ! Jak najbardziej moja ulubiona komedia ;)

81Violett

Zgadzam się z poprzedniczkami!

ocenił(a) film na 7
81Violett

Po tym filmie doceniłam rewelacyjne kino francuskie. Lubię też scenę na autostradzie, kiedy zatrzymuj a go policjanci.

ocenił(a) film na 8
epilenka

Też tak uważam film naprawdę śmieszny, cały czas się śmiałam z tego języka dziwnego czasami brzmiał jak śląski a ja mieszkam na śląsku więc mnie to bardzo bawiło. Polecam

81Violett

trzeba dodaż że genialna jest tutaj praca polskich tłumaczy! genialna po prostu:)

ocenił(a) film na 10
81Violett

obejrzalbym go jeszcze , super komedia jak wiele francuskich komedi :) naprawde podoba mi sie taki humor

ocenił(a) film na 8
MateuszAmore

To jest wlasnie humor na poziomie. Inteligentny, nienachalny. Jak sie porowna np do niektorych nowych polskich "komedii", to lsni jeszce bardziej!

ocenił(a) film na 9
81Violett

Jest świetny i 'sympatyczny'.
To jeden z tych scenariuszy, których fragmenty przytacza się w rozmowie z przyjaciółmi.

ocenił(a) film na 10
81Violett

Ja ten film uwielbiam po prostu :) Oglądałam ostatnio całkiem przypadkiem dramat, w którym główna rolę grał ten sam aktor co tutaj, ale jakoś nie mogłam na filmie się skupić, bo wciąż mi się sceny i teksty z "jeszcze dalej niż północ" przypominały :)

81Violett

Roznoszenie listów genialne! I jeszcze scena nagłej ulewy, gdy Abrams po raz pierwszy wjeżdża do Bergues. A mistyfikacja dla żony - majstersztyk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones