PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453743}

Jeszcze dalej niż Północ

Bienvenue chez les Ch'tis
7,5 56 348
ocen
7,5 10 1 56348
6,7 9
ocen krytyków
Jeszcze dalej niż Północ
powrót do forum filmu Jeszcze dalej niż Północ

Rewelka!

ocenił(a) film na 10

I nie zgadzam się, że tylko dla Francuzów.Jak ktoś z Was przeżył kiedyś taka przeprowadzkę to także polecam i w ogóle wszystkim!

ocenił(a) film na 7
Wojtek_dpo

Zgodzę się z moim przedmówcą, w kwestii tego, że film nie jest przeznaczony jedynie dla Francuzów. Chociaż opowiada on o północy Francji i rozprawia się mitami właśnie na jej temat, jego przesłanie jest bardziej uniwersalne.
Traktuje on o stereotypach z jakimi spotkać się możemy, na co dzień, w każdej sytuacji (nie tylko nad Loarą). Dlatego jego zamysł może, być z powodzeniem odczytany również, poza krajem ojczystym.

Wojtek_dpo

Ja również się zgadzam:) Widziałam ten film dwa razy, i wciąż czuję niedosyt - tyle ciepła, błyskotliwego humoru i bezpretensjonalnego uroku niełatwo zmieścić w jednym filmie. Po prostu cudowny! Po co tu się wymądrzać;)

veselabetka

Film po prostu cudo, nie dość, że czuć ten rodzinny klimat to jeszcze można sikać ze śmiechu :D Mi bardzo przypadł do gustu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones