PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453743}

Jeszcze dalej niż Północ

Bienvenue chez les Ch'tis
7,5 56 380
ocen
7,5 10 1 56380
6,7 9
ocen krytyków
Jeszcze dalej niż Północ
powrót do forum filmu Jeszcze dalej niż Północ

Krytycy i rzesza widzów jest zachwycona, ale nie wiem czym ? Ot filmik jakich wiele. Ciepły, ale bez rewelacji.

ocenił(a) film na 5
mikutumio

Mam dokładnie takie samo zdanie. Film nawet mi się podobał ale nie uważam żeby to było coś wyjątkowego - ot kolejna familijna komedyjka do obejrzenia z rodziną przy obiedzie, pośmiania się i zapomnienia dzień później. jak dla mnie 5.5/10

ocenił(a) film na 7
mikutumio

No właśnie według mnie ostatnio niezbyt wiele tego typu ciepłych komedyjek powstaje. Czy przereklamowany? Hmm... jeśli szedłeś do kina licząc, że zobaczysz arcydzieło to rzeczywiście masz prawo czuć się zawiedziony, ja dostałem to czego się spodziewałem - lekkiego i przyjemnego filmiku w sam raz na niedzielne popołudnie. Jak dla mnie 7/10. Rewelacji rzeczywiście nie ma, ale obejrzeć warto, dobra zabawa gwarantowana.

ocenił(a) film na 5
salv

mi ludzie b. gorąco ten film polecali, obejrzałam go i .. dupa. Rozczarował mnie. Tak jak pisaliście. Ot tak, film po prostu. Można go obejrzeć, ale po chwili zapomnisz. Mnie nawet ten humor nie ruszał..

ocenił(a) film na 5
luna_b0

ja zasmialem sie raz... chyba smieszniejsze juz są jakies horrory godzie cos kogos wciąga xDDDDDD

ocenił(a) film na 5
heyo7

oo taka anakonda xd siedzi se koles na lodce i nagle fruuuuuuuuuuuu xDDD normalnie spadam z krzesła xd i do dzisiaj robie tak zwaną ,,anakonde,, swojej siostrze zy kuzynowi ; )

ocenił(a) film na 2
luna_b0

mnie tez nie rusza. nuda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones