PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453743}

Jeszcze dalej niż Północ

Bienvenue chez les Ch'tis
7,5 56 348
ocen
7,5 10 1 56348
6,7 9
ocen krytyków
Jeszcze dalej niż Północ
powrót do forum filmu Jeszcze dalej niż Północ

nie!!

ocenił(a) film na 1

Ten film był taki słaby, że w połowie wyłączyłem telewizor. Proszę wszystkich o jedno: Nigdy nie oglądajcie tego filmu bo to jest nędzne.

ocenił(a) film na 4
emilho20

Fanatyczni miłośnicy "subtelnego" francuskiego dowcipu pozostaną ślepi i głusi na twoje nawoływania.

PS Przymiotnik "subtelny" umieściłem w cudzysłowie, albowiem ten akurat film to raczej prosta rubaszność.

Film_Polski

Żeby się na tym filmie śmiać trzeba choć odrobinę wiedzieć - o czym ten film w ogóle jest. Ten film jest o samych Francuzach, którzy potrafią się śmiać z samych siebie, ze swych stereotypów, przesądów i prawie że zabobonów o północnym wybrzeżu i jego mieszkańcach oraz świętym przeświadczeniu, iż ich ojczyzna nawet na największym zadupiu jest po prostu wspaniała. Brawo Żabojady:)!

ocenił(a) film na 2
emilho20

Muszę się zgodzić. Film strasznie słaby. Liczyłem na coś lepszego.

ocenił(a) film na 9
emilho20

To trzeba mieć tupet - nie obejrzeć filmu do końca i odradzać oglądania go :)
Dobrze, że go chociaż nie oceniłeś. Bo wydawanie opinii o filmie na podstawie jego fragmentu, to coś jak ocena talentu Van Gogha na podstawie jakości ram, w jakie wsadzano jego obrazy :)

ocenił(a) film na 9
emilho20

Dokładnie tak nędzne że dam 9/10, facet troche humoru świetny film.....

emilho20

Gdzie się podziały te śmieszne Francuskie komedie z czasów De Funesa lub "Skorumpowanych".

ocenił(a) film na 9
emilho20

No cóż, emilho spodziewał się pewnie inteligentnego, kulturalnego i nienaciąganego humoru zza oceanu. A nędzni francuzi tak podeptali jego delikatne poczucie estetyki :/ Mimo wszystko miejmy nadzieję, że mało kto spełni jego prośbę!!

ocenił(a) film na 10
emilho20

Śmieszne to co napisałeś. Widać burak z ciebie i nie masz zupełnie poczucia humoru. No ale to Twoja sprawa. Pozdro!!

ocenił(a) film na 7
emilho20

ty pewnie za dobra komedie uwazasz american pie ...

dobry film i tyle .

ocenił(a) film na 9
emilho20

Film rewelacyjny :)) Bardzo pozytywny, z pewnością obejrzę ponownie :) Jeśli nie lubisz takiego klimatu to po kij sięgasz po kino francuskie :)

ocenił(a) film na 10
emilho20

Z całym szacunkiem ale głupoty gadasz, jest to jedna z najlepszych komedii obyczajowych jakie widziałam. Jeśli spodziewałeś się głupiej komedii w amerykańskim stylu to nie dziwię się jednak że Ci się nie podobało.

ocenił(a) film na 9
emilho20

Świetny komentarz pod wpływem twoich argumentów posłuchałem cię i go obejrzałem Dzięki Cudowny Film!!!!!!!!!!!!!!

emilho20

Film jest fantastyczny, ogladałam go z całym cieszynem na rynku i tak swietnie nie bawiłam sie dawno!!! Nie słuchajcie takich ludzi w ogóle....

ocenił(a) film na 8
emilho20

Przyznam, nie jest to tępa komedia w amerykańskim stylu, jakich to widzę "kolega emilho20" jest wielbicielem. Ale jest to jedna z lepszych komedii jakie w życiu widziałem, po trzem razie jest tak samo zabawna jak za pierwszym. Szczerze polecam miłośnikom dobrych francuskich komedii.

użytkownik usunięty
ebisu

No cóż. dałbym 7, gdybym nie obejrzał do końca. Niestety końcówka we łzawym amerykańskim stylu. . "Żyli długo i szczęśliwie" Blee...
Moja ocena 5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones