PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453743}

Jeszcze dalej niż Północ

Bienvenue chez les Ch'tis
7,5 56 351
ocen
7,5 10 1 56351
6,7 9
ocen krytyków
Jeszcze dalej niż Północ
powrót do forum filmu Jeszcze dalej niż Północ

Film jest niesamowity dla ludzi z poczuciem humoru :)))))) i wcale nie tylko dla Francuzow. Wiem co mowie,
jestem romanistka, ale poszlam do kina z kolezanka nastawiona ca najmniej sceptycznie do Francuzow i do
francuskiego (nie wiem czemu, ale mniejsza). Poszla, bo mialam bezpaltna wejsciowke dla 2 osob. I co ??
Chyba najglosniej sie smiala i coraz to pokrzykiwala "O la vache!" (jedyne stwierdzenie jakie dala sobie wpoic
:P tl. "O kurcze!"). Jednym slowem, goraco polecam, chyba nigdy w kinie tak glosno sie nie smialam :)

Frankofonka

Ja nigdy pewnie bym tego filmu nie obejrzała gdyby nie dni Francji które obecnie odbywają się w miejscowości gdzie się uczę...
Komedia jest rewelacyjna - i faktycznie, tak głośnej widowni jeszcze nie widziałam w kinie xD

czekoladowy_song

Mnie moja psiapsióła namówiła na ten film, kiedy byłyśmy w kinie(nie miałyśmy dużego wyboru):D
Film jest przezabawny, do posikania:) Kumpela ze śmiechu nawalała mnie butelką xD Ryłyśmy w kinie jak pokręcone...

ocenił(a) film na 8
Frankofonka

bardzo, bardzo mi sie podobał ten film... poszłam na niego ponieważ mieliśmy wyjście wraz ze szkołą....
iiiii.... poprostu dobrze się bawiłam... mnóstwo śmiechu zostawiłam na sali kinowej.. Nie żałuję poświęconego mu czasu.. i polecam obejrzeć na poprawienie nastroju :)

ocenił(a) film na 9
atbasz

Film świetny.Francuzi po raz kolejny udowadniają ,że robią świetnie komedie.I jak tu nie lubić francuskiego kina?!

ocenił(a) film na 10
Frankofonka

Ja co prawda oglądalam film w domu..ale chyba pierwszy raz sie tak smialam....ale mimo wszystko chcialabym isc na niego o kina i zobaczyc reakcje ludzi ...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones