PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6599}
6,8 3 904
oceny
6,8 10 1 3904
Joe Kidd
powrót do forum filmu Joe Kidd

Film średni według mnie, fabuła mnie nie powaliła. Ciekawa akcja jest dopiero pod koniec. Gwiazdka więcej za scenę z pociągiem wjeżdżającym do budynku i strzelającego z niego Kidda jak gdyby nigdy nic.

ocenił(a) film na 7
Guldurs

Również uważam, że Eastwooda najlepsze role to tajemniczy rewolwerowcy, którzy strzelają lepiej niż ktokolwiek inny, lecz b. miło było obejrzeć w końcu jakiś western, gdzie jego postać nie strzela tak idealnie i nie jest najprzyjemniejsza(vide posłanie przodem człowieka, by dostał kulkę pod koniec).

ocenił(a) film na 7
_RaulGonzalez_

No to było dobre :D "teraz ty prowadź" coś w tym stylu zabawny moment oczywiście mniej zabawny dla tego gościa.Mnie ten film na początku nie ciekawił ale po obejrzeniu całości mogę dać 7/10 czyli wyrobił się bo myślałem że będzie gorszy.

ocenił(a) film na 5
DemiaN

Jak dotąd z westernów dobrze wyszedł tylko we włoskich, "Wyjętym spod prawa" i "Niesamowitym jeźdźcu".

ocenił(a) film na 7
Wratys_5

Polecam "Mściciela" z 1973 roku. Jest to dość surrealistyczna pozycja z bardzo specyficznym klimatem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones