PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219806}

John Rambo

Rambo
6,8 76 170
ocen
6,8 10 1 76170
6,1 11
ocen krytyków
John Rambo
powrót do forum filmu John Rambo

4/10

ocenił(a) film na 3

no coz...John Rambo to niestety film jakich wiele w tej chwili. Nie ma w sobie nic charakterystycznego co by odroznialo go od innych tego typu. (podobna tendencja jest u Bonda)
Szkoda bo pierwsza czesc to klasyka.

ocenił(a) film na 10
McFly_2

co ty gadasz koleś to jest jeszcze lepsze niz pierwsza część

patryk_koks_666

co ty gadasz??? ta lipa lepsza od pierwszej części?? no chyba cię prąd pokopał!!!

ocenił(a) film na 7
patryk_koks_666

Po 4 latach odświeżam sobie twoją głupotę :)

ocenił(a) film na 5
McFly_2

4 / 10 trafna ocena, pacyfistyczny bełt.

użytkownik usunięty
McFly_2

Wiadomo, że starsze lepsze.

ocenił(a) film na 5
McFly_2

Ja nie mogę. Większej rzeźni nie mogli wymyślić. Oczywiście Amerykanie są super i poradzą sobie ze wszystkim (czyt. zabiją każdego), a szlachetni birmańscy żołnierze nie potrafią celnie strzelać (tylko do nieuzbrojonych chłopów!), pierwszy raz widzą pułapkę bombę i logicznie biegną wprost pod ostrzał z wypasionego karabinu na jeepie. I jeszcze ta majestatyczna muzyka w czasie scen ukazujących pobojowisko pełne trupów, aż zacząłem płakać, gdy Rambo został postrzelony. Tyle narodów przez niego ucierpiało.
Film dedykowany dla Amerykanów, którzy sądzą, że tak wygląda wojna, a ich armia jest niezwyciężona. Taka moja skromna opinia.

ocenił(a) film na 7
lisu277

Wszystko fajnie,ale to Rambo film akcji. Nie szukaj tam logiki.

ocenił(a) film na 4
RAC_79

Poprzednie części Rambo były filmami akcji. Ten film natomiast to zwykła sieczka. Jeden człowiek za sprzętem, pole kitajców i jadymy z rozwałką. Jeśli to jest dla Ciebie akcja to podziwiam że przeżyłeś bo ja prawie zasnąłem.

ocenił(a) film na 10
McFly_2

Jezu.Taki rewelacyjny film krytykować.

użytkownik usunięty
aza_0_9_z_

Ponieważ w odróżnieniu od innych części za dużo gore i trochę jest bezmyślny. Jak dla mnie 1 część Rambo deklasuje kolejne, później 2 i kolejne. Rambo miał logikę a, że tutaj jej nie wiele cóż tego się należało spodziewać. Moim skromnym zdaniem zamiast Birmy mógł odważniej np Korea Północna albo Chiny ale nawet jak widać dziś jest poprawność polityczna. Każdy film jest od tego by go krytykować nie ma świętych tureckich.

ocenił(a) film na 10

Nie obraź się,ale ostatnie zdanie jest debilne.

ocenił(a) film na 4

Twoje ostatnie zdanie zasługuje na surową krytykę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones