PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219806}

John Rambo

Rambo
6,8 76 170
ocen
6,8 10 1 76170
6,1 11
ocen krytyków
John Rambo
powrót do forum filmu John Rambo

niż ludzi którzy mieli zaraz zginąć w scenie z bombą - pułapką. Czy coś ze mną nie tak? ;-)

garvVver

Hitler też kochał zwierzęta i był wegetarianinem.

ocenił(a) film na 9
Ottiss14

Uff... narobiłeś mi strachu początkiem zdania, na szczęście ja mięsożerny (:

garvVver

Miej się na baczności i zawsze gól wąsa.

ocenił(a) film na 9
Ottiss14

Dzięki za wskazówki, na wszelki wypadek mapy geograficzne też wszystkie pochowam! :)

ocenił(a) film na 10
garvVver

jak masz jakieś klamki czy coś to przechowam :D

ocenił(a) film na 9
Kruchy_4

Mam Walthera P99 - ale go nie oddam :) i jeszcze niedawno karabin snajperski - sprzedałem go, coś musiałem już wtedy podświadomie przeczuwać by się go pozbyć :D Wsio ASG oczywiście ;)

ocenił(a) film na 10
garvVver

to się przerobi :D

ocenił(a) film na 9
Kruchy_4

Tia z mojego Walthera do prawdziwego guna nadawałaby się pewnie tylko przyrządy celownicze ^^

ocenił(a) film na 10
garvVver

i spust :D

ocenił(a) film na 9
Kruchy_4

i okładziny na rękojeść :D

ocenił(a) film na 10
garvVver

Masz mocowane okładziny na rękojeści przy P99 ? :D

ocenił(a) film na 9
Kruchy_4

U mnie w replice jest mocowana okładzina z tyłu pistoletu, nie po bokach jak w innych gunach, a skoro ta część jest zdejmowana/wymienna (mam drugą, gumową i na większą łapę) to chyba pełni funkcję okładziny. Na obrazkach broni palnej też widzę te części (okładziny?) jakby zdejmowane bo widzę piny przy niej. Mogę się mylić, ekspertem nie jestem i to coś się okładziną nie nazywa, a nie wiem, może nakładką dla większych dłoni :)

ocenił(a) film na 10
garvVver

no chyba, że tak :D

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 7
garvVver

Kurde, ja też bardziej żałowałem tych piesków, niż żółtków w mundurach ;P

A swoją drogą, czy rzeczywiście psy gonią za kawałkiem materiału, a nie za świeżym źródłem zapachu, czyli człowiekiem ? Farmazonem mi ten manewr jedzie z myleniem tropu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones