PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219806}

John Rambo

Rambo
6,8 76 170
ocen
6,8 10 1 76170
6,1 11
ocen krytyków
John Rambo
powrót do forum filmu John Rambo

John Rambo na polsacie 04.06.2012r.Rambo 4 !~!

ocenił(a) film na 8
karcia6666

Świetnie krew się poleje jak rzeka . Bóg wybacza J.Rambo nigdy !!!

ocenił(a) film na 8
Conan_filmaniak

Rambo jest najlepszy

ocenił(a) film na 8
karcia6666

Zawsze będzie walczyć do końca.

ocenił(a) film na 7
karcia6666

No to wieczorem włączamy wszyscy Polsat dla Johna!

Deyroshu

Nie wiem jak wy ale ja za każdym razem gdy oglądam scenę masakrowania wioski to mam niebywałą ochotę wysłać tam oddział ciężko uzbrojonych Predatorów.

karcia6666

Ja osobiście raz próbowałem obejrzeć ten film na kompie, ale na początku BEZNADZIEJNE gra aktorska Stalona mnie tak odrzuciła, że dalej nie wytrzymałem. Ale z racji, że w tym filmie są tak miodne sceny akcji, że pokuszę się dziś na ten film. Może lektor zagłuszy NIEZROZUMIAŁĄ i POPIECZONĄ dykcje Stalona.

ocenił(a) film na 9
karcia6666

Oglądam. Fatalne tłumaczenie pełne błędów i skrótów myślowych plus cenzura wulgaryzmów. Ale najgorsze jest wycięcie małych kilkusekundowych scenek (np. jak Rambo chlasta nożem kanistry, okrojona rozmowa z pastorem i parę innych) - widać polshit chce zaoszczędzić czasu na reklamy. Tylko z napisami i kompem podpiętym pod TV.

ocenił(a) film na 9
Pomyslowy_Dobromir

Jeśli chodzi o krew flaki i urwane kończyny to jest tego ciut więcej niż w Szeregowcu Ryanie

ocenił(a) film na 8
giovanni50

Jak ktoś lubi urwane kończyny i tryskającą krew to najwięcej tego do tej pory widziałam w filmie Ichi Zabójca http://www.filmweb.pl/film/Ichi+Zab%C3%B3jca-2001-95833 Istna sieczka, momentami ohydny ale pamiętam, że sporo się śmiałam więc niezły ubaw :)
A Rambo to klasyka gatunku i Stallone trzyma poziom.

ocenił(a) film na 9
monia83gd

Dzięki za link
Masz racje Rambo to klasyka
A ten film jest najkrótszy z całej serii ale ma najlepsze efekty specjalne

Pomyslowy_Dobromir

Dzięki za info,nawet nie wiedziałem,że jest inna wersja!

ocenił(a) film na 9
ubersoldat

Są 3 wersje:
1. wersja kinowa
2. wersja reżyserska tzw. extended cut, która jest rozbudowana o dodatkowe sceny (głównie dialogi), ale i lekko wyłagodzona (trochę mniej gore)
3. wersja fan-made zwana hybrid cut - łączy rozbudowaną extended cut i gore wersji kinowej

To co zafundował polsat to okrojona sekundę tu, dwie tam, wersja kinowa plus to fatalne tłumaczenie.

ocenił(a) film na 8
karcia6666

Wlasnie skończyłem seans w tv. Jest to kwintensencja trzech poprzednich części przeniesiona w czasy współczesne. John Rambo rządzi. !!!

ocenił(a) film na 10
karcia6666

chce takie 'działko' jak Dzony,miałabym kilka osób do odstrzału:D

CelineMarie

Moim zdaniem najlepsza część potem 1 pierwsza krew. John Rambo to typowy facet do brudnej roboty robi zamęt i krew wylewa jak strumienie rzeki. Podobało się to, że tak krwawo to pokazano film wrócił do korzeni, a może i przebił wszystkie części? Jedno jest pewne wychodzi Rambo V ostatnia część i będzie akcja toczyć się w Meksyku czekam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones