PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219806}

John Rambo

Rambo
6,8 76 170
ocen
6,8 10 1 76170
6,1 11
ocen krytyków
John Rambo
powrót do forum filmu John Rambo

Jestem młodym widzem więc wole nowe filmy. Uważa że jest o wiele lepszy od starych części. Świetny klimat, rewelacyjne sceny walki (głównie dzięki brutalności i realności). Może trochę krótki ale ma wszystko co film akcji powinien mieć.

kamil67_filmaniak

obyś był młodym widzem i wolał stare filmy chyba że przestaną kręcić taki chłam jak obecnie. A to jest stary film z lat 80. Jedyne co dodali to ta snajperka, (na całe szczęście nie wiele) bo reszta pozostała bez zmian: rambo, dżungla, nóż (maczeta) kałachy i małe skośne pionki.

ocenił(a) film na 8
kamil67_filmaniak

Oj chłopie - pokochaj te nieco starsze filmy - bo warto !!! Mówi ci to gostek który ma 45 lat i nie może się "ni chu/j/a" odnaleźć w głupawym CGI o superbohaterach z marvela czy innych tam...X=menach żółwich ninja etc.

ocenił(a) film na 8
RogerVerbalKint

Szczerze to CGI lubię gdy jest wykorzystywane w dobry sposób np. wolę Park Jurajski od Jurassic World. Ale szczerze to sam się zastanawiam dlaczego stare filmy mi się nie podobają i tu nie chodzi o CGI. Ze starych filmów tylko Obcy i Indiana Jones mnie zachwyca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones