PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219806}

John Rambo

Rambo
6,8 76 170
ocen
6,8 10 1 76170
6,1 11
ocen krytyków
John Rambo
powrót do forum filmu John Rambo

Obejrzałem go dzisiaj (Blu-Ray) i co prawda zły nie był, ale do pierwszej czy drugiej części mu sporo brakuje.

Najlepsza akcja (naprawdę widowiskowa i efektowna) to ostatnie 15-20 minut filmu. Było tego stanowczo za mało jak na film o Rambo.

Poza tym film zbyt brutalny/sadystyczny (torturowanie i zabijanie niewinnych ludzi na różne sposoby). Oglądając Rambo nie oczekuje się takich scen.

Ode mnie 6/10.

ocenił(a) film na 7
pawel_nowakk

Są trzy wersje tego filmu, oglądałeś pewnie tę kinową, najkrótszą ale mało pocenzurowaną, wersja rozszerzona pomimo że dłuższa to nie zawiera zbyt drastycznych scen, spotkałem jeszcze trzecią w której były wszystkie fragmenty z poprzednich, ale nie jestem pewien czy to oficjalne wydanie czy jakiś fan poskładał.

GodAs

Napisałem, że oglądałem wersję BLU-RAY, czyli co logiczne bez najmniejszej cenzury.

ocenił(a) film na 7
pawel_nowakk

Nie widziałem tego jeszcze na BD, dobrze by było gdyby na płycie były dostępne wszystkie wersje (tak jak nowe wydanie Aliena), ale niestety nie zawsze tak jest, będę musiał się wybrać do wypożyczalni i porównać bo ciekawi mnie jaka wersja tam jest. Podejrzewam że ta pierwsza, skrócona ale z drastycznymi scenami. Tak na marginesie to na jakim nośniku znajduje się film nie ma nic wspólnego ze stopniem ocenzurowania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones