PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219806}

John Rambo

Rambo
6,8 76 159
ocen
6,8 10 1 76159
6,1 11
ocen krytyków
John Rambo
powrót do forum filmu John Rambo

Sylvester Stallone w swojej karierze zaskoczył mnie wieloma rzeczami. Jedną z nich jest właśnie zrealizowanie po 20 latach i że tak powiem "odnowienie" starej legendy kina akcji - Johna Rambo. 4 część tej niezwykle udanej serii zaskoczyła mnie. Między innymi ilości nieprzeciętnej akcji w niej włożonej, oraz niesamowicie dobrej formy Sylvestera Stallone - jak na 62 lata jest ona imponująca. Co do filmu 8/10 zasłużone, czekam cierpliwie na 5 część w przyszłym roku.

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Dosadny, brutalny i przepełniony wartką akcją. Moim zdaniem dorównuje poprzednim częściom. Wiadomo klimat i atmosfera już nie te, ale cholernie dobrze się ogląda Johna Rambo - super film.

ocenił(a) film na 8
Lizmak

Na szacun zasługują drastyczne sceny batalistyczne, które ukazały tragiczne skutki wojny. Bezbronne kobiety i dzieci były bezlitośnie zabijane.

użytkownik usunięty
AdamBayern01

zgadzam się

ocenił(a) film na 8

Najlepiej Sylvek się zaprezentował podczas biegu po lesie, jak na 62 lata mnie totalnie zaskoczył. Ale też strzelanie z tego działka świetne ;D

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Potwierdzam słuszność tego, co napisałeś teraz.

ocenił(a) film na 8
karoman4

Właśnie to cechuje Sylwka pomimo sili wieku - niesamowita forma. Taki gość nie zawiedzie w filmie akcji nawet za 10 lat.

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

On jest silny jak dąb. Mam nadzieję, że podniesie się z tych nieszczęść, które ostatnimi czasy spadły na jego rodzinę, i że niedługo usłyszymy kolejne, potwierdzone informacje na temat Expendables3.

ocenił(a) film na 8
karoman4

Oczywiście, że tak! ja tam myślę, że Sylvek mimo swoich 66 lat jeszcze nas czymś zaskoczy!

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Ja też. Te dwa nowe filmy się dobrze zapowiadają: The Tomb i Bullet to the head.

ocenił(a) film na 8
karoman4

Zwłaszcza, że to są filmy akcji, co mnie bardzo w głębi cieszy :)

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Mnie też to cieszy. Chłopaki po Ex1 i Ex2 nabrali takiego poweru i kręcą filmy. Ja się cieszę z tego i to bardzo. Póki czują się na siłach, póki im się chce, to niech kręcą.

ocenił(a) film na 8
karoman4

Lundgren i Van Damme mają pełno filmów na ten i przyszły rok. Trochę gorzej z tym z Arnoldem i Seagalem.

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Arni razem z Sylvkiem robi The Tomb i sam robi The Last Stand i Ten. Spokojnie, Arni powiedział ,,I'll be back'' nie na darmo ;-)

użytkownik usunięty
AdamBayern01

nom, mi brakowało tylko cichych zabójstw w stylu takich jak w rambo 2 [maskowanie sie itp]

ocenił(a) film na 8

A no, ale nie wykluczam możliwości, że ta część też jest świetna i zrobiła nam nie świetne wrażenie!

AdamBayern01

dla mnie to gorszy klon 2 części i niby dobry, ale już mi klimatu lat 80 brakuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones