PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 058
ocen
3,6 10 1 77058
1,3 17
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

16min 09sec..

ocenił(a) film na 1

..tyle wytrzymałem

LukaszP1982

Aż tyle? Oglądanie tego filmu sprawia fizyczny ból. Dobrze, że nie powstał za czasów 2 panów z wąsem.

ocenił(a) film na 1
Wina_Woltera

I nawet jeden fragment wywołał u mnie uśmiech.. Smutny uśmiech niedowierzania.. nie do końca szczupły brodacz dosypujący czegoś do drinków. Czy wszystko musi być kalką?

LukaszP1982

Anglojęzyczny serwis Stereoscopynews . com ogłosił, że w plebiscycie na najgorszy film zrealizowany w technologii 3D pierwsze miejsce zajęła kontrowersyjna polska komedia „Kac Wawa” w reżyserii Łukasza Karwowskiego.

Wygląda na to, że Jacek Samojłowicz ma twardy orzech do zgryzienia. Do dziś odbijają się echem jego groźby skierowane pod adresem Tomasza Raczka, który w kilku dość ostrych słowach skrytykował niesławny „Kac Wawa”.

Producent filmu oskarżył słynnego krytyka, że przez jego recenzje „Kac Wawa” poniosło w kinach frekwencyjną klęskę i zażądał słonego odszkodowania. Raczkowi przyklasnęła kapituła polskich anty-Oskarów, Węży, która zapowiedziała, że „Kac Wawa” jest murowanym kandydatem do kolejnych nagród.

Ciekawe, jak Jacek Samojłowicz zareagował na informację opublikowaną przez Stereoscopynews . com? Czyżby wszyscy się na niego uwzięli?

W informacji opublikowanej przez redaktorów Stereoscopynews . com pobrzmiewa nutka złośliwości.

Jak uzasadniono ten druzgoczący dla twórców „Kac Wawa” werdykt?

„Złe filmy są tak stare jak przemysł filmowy. Fani filmów w 3D widzieli już dużo kiepskich filmów... Ale nie można mieć wątpliwości odnośnie najgorszego filmu świata w 3D - to polski »Kac Wawa«”.

Kacdziwka

Napisałbym, że Romek pisze pozwy, ale to nie ta liga ;)
Tam jeszcze było coś, że nawet plakat jest beznadziejny. A kto dzisiaj pamięta polską szkołę plakatu? Sad story.

Kacdziwka

na szczęście krytka filmowa jest u nas na wyższym poziomie. niż ten film

salomao11

kieruje się fachowością w ocenie

SumienieFilmwebu

i za to im chwała

telegirl

również :)

SumienieFilmwebu

mamy paru fajnych krytyków

użytkownik usunięty
Paciorek_Lukasza

Raczek - lubię gościa

rozsądnie się wypowiada

Bekemam

zdeklasował Czaję

SumienieFilmwebu

Nie trzeba być fachowcem, aby dojść do tego samego wniosku

salomao11

trzeba mieć również poczucie smaku

salomao11

na szczęście widzowie są na wyższym poziomie niż target tego filmu

uhahahah

są wyjątki

ocenił(a) film na 1
Wina_Woltera

26.09.2012 Moje drugie podejście do tego "dzieła".. Zobaczymy o ile poprawię swój rekord :)

ocenił(a) film na 1
LukaszP1982

Kiedyś na forum jakiegoś filmu przeczytałam komentarz: "Trzy noce oglądałem - takie ciekawe". Ja obejrzałam 20 minut tego filmu i dalej nie oglądam. Nie warto. Wolę w pasjansa pograć :))

ocenił(a) film na 1
asia_92_12

53.16 w sumie :D Myślę, że ten ktoś ma sporo racji.. Trzy dni będę oglądał, aczkolwiek jeszcze nie wiem kiedy będzie dzień TRZECI :P Ps. Obejrzałem scenę z "Miśkiem" w burdelu, ma on taki fajny biało czarny zegarek. Wie może ktoś, co to za jeden?

LukaszP1982

Za co ty się tak katujesz człowieku? Kobietę na beznadziejny film do kina zabrałeś, że ci taką "pokutę" zasądziła?

ocenił(a) film na 1
Wina_Woltera

Nie.. Doceniam rodzimą produkcję ;) A tak poważnie, to oceniłem ten film i chcę być wobec siebie uczciwy.. a nuż będą gdzieś przebłyski geniuszu i zasłuży na 2 a nie na 1 ;) Ps. To moja pierwsza "jedynka" na Filmweb :D

LukaszP1982

To się szanuje. Uczciwość krytyka przede wszystkim :)
Też bym chciał wystawić ocenę Kacowi, ale nie przebrnę przez cały film. Myślę, że po 50 min. możesz czuć się rozgrzeszony i spokojnie wystawić ocenę. Raczej ci w pozostałym fragmencie filmu nie wyskoczy na ekranie Morgan Freeman. Chociaż on lubi niezależne produkcje. Tylko co wtedy, kiedy okaże się, że pozostałą część filmu nakręcił Tarantino? :O
Zainspirowałeś mnie, może spróbuję zmierzyć się z "filmem o filmie w ramach filmu", czyli "Big Love"? Leży już na dysku dość długo. To już byłaby runda druga. Pierwsze 40 minut to nieustanne poczucie zażenowania.

ocenił(a) film na 1
Wina_Woltera

Nie było Freemana, ani też reżyserem końcówki nie został Tarantino :( Jak było 1 tak zostaje 1..

ocenił(a) film na 1
LukaszP1982

Ten trzeci dzień będzie za rok :))

ocenił(a) film na 1
asia_92_12

Ja Wam jeszcze pokażę na co mnie stać.. nadejdzie ten dzień kiedy napiszę "obejrzałem" ;) Final countdown.. http://www.youtube.com/watch?v=9jK-NcRmVcw ..a będzie to.. JUTRO :P

ocenił(a) film na 1
LukaszP1982

"It's the final countdown" <3 ;) A jak obejrzysz, to wstawisz jako komentarz do tego filmu tę ilustrację: :)) :D

http://www.gimpuj.info/gallery/33925_02_08_10_8_06_05.jpg

ocenił(a) film na 1
asia_92_12

Tak to ja się czułem po obejrzeniu filmu "Opona".

ocenił(a) film na 1
LukaszP1982

Nie oglądałam ;) Jak obejrzysz KacWaw to opisz swoje wrażenia :)

ocenił(a) film na 1
asia_92_12

OBEJRZAŁEM :D Cały i bez przewijania. A moje wrażenia? Dno.. Zlepek mało śmiesznych scen, które w zasadzie można by poukładać w dowolnej kolejności, bez wpływu na fabułę. Chciałem zmienić ocenę na 2 po ostatnich scenach w burdelu, ale zaraz potem musieli wstawić "wzruszającą i pełną patosu" scenę pojednania nowożeńców.. Masakra.. Tutaj jest 28sek., które rozśmieszyły mnie bardziej, niż 1.5godz. "Kac Wawa" - http://www.youtube.com/watch?v=G58vhwtzhLo

ocenił(a) film na 1
LukaszP1982

Wow, gratki. - należy się medal za wytrwałość! "Jak będę miał dziecko, to będę miał spadek, jak spadek to zapiekanki i prostytutki" - jakie priorytety ;D

ocenił(a) film na 1
LukaszP1982

też widziałem cały. Problem jest taki, że twórca uważa, że film musi buć dobry, bo są prostytutki j

nono_doctor

taki bezsensowny sposób myślenia

użytkownik usunięty
LukaszP1982

To ja bije wszystkie rekordy pewnie bo co jakies 3-4 dni oglądam cały film. Dla mnie jest spoko, jest kilka śmiesznych scen. Ogólnie 8/10 jak dla mnie

ocenił(a) film na 1

Pff.. Popsułeś mi cały temat.. Chciałem wyjść na twardziela co to wytrwał cały "Kac Wawa" a teraz co.. lipa :P

LukaszP1982

polecam mój sposób, oglądam 5minut i przewijam o kolejne 20! w ten sposób obejrzalam cały film... :D

potente

Ja właściwie całe "Kochaj i tańcz" obejrzałem "na strzałce" :p Nie powinienem tego na głos mówić heh. 2h film zajął mi 10 min.

ocenił(a) film na 1
potente

To ja się przyznam, że w ten sposób obejrzałem "Stawka większa niż śmierć" :) Tragiczny może nie był, ale mnie niczym nie zainteresował.. PS. Przewijałem oczywiście legalną kopię :P

użytkownik usunięty
LukaszP1982

Nie znasz się. Ja oglądam tą znakomitą produkcję codziennie i czuje, że taka sytuacja utrzyma się jeszcze bardzo długo. Po prostu uwielbiam ten film !

ocenił(a) film na 1

Nie karmić Trolla ^^

ocenił(a) film na 1

No nie dziwota że te pożal się boże dzieło jest dla ciebie super. Nie mogę spodziewać się nicego innego po kimś co daje wysokie oceny następującym filmom.

Batman&Robin 9/10
Wiedźmin 9/10
Dom śmierci 9/10

A niskie tym filmom
Kac Vegas 6/10
Skazani na Shawshank 1/10

IQ poziomu krzesła.

użytkownik usunięty
tom126pe

Filmy fajne są po to, żeby je wysoko oceniać natomiast niewarte uwagi gnioty żeby oceniać nisko durniu jeden.

ocenił(a) film na 1

"Filmy fajne są po to, żeby je wysoko oceniać natomiast niewarte uwagi gnioty żeby oceniać nisko durniu jeden"
No lol. Ty faktycznie masz spaloną mózgownicę.

użytkownik usunięty
tom126pe

Spaloną mózgownicę to mieć ci, którzy nie potrafią docenić dobrego i mądrego kina a takim bez wątpienia jest kultowa już Kac Wawa.

ocenił(a) film na 1

"Spaloną mózgownicę to mieć ci, którzy nie potrafią docenić dobrego i mądrego kina a takim bez wątpienia jest kultowa już Kac Wawa"

http://i44.photobucket.com/albums/f21/KeenieMoo/ORRY.jpg

mądrego :)

użytkownik usunięty
LukaszP1982

Gratulacje, mi udało się dotrwać do około dziesiątej minuty

ocenił(a) film na 1

początek tematu jest już nieaktualny, gdyż udało mi się na 3 raty obejrzeć cały film :D

użytkownik usunięty
LukaszP1982

I po obejrzeniu całego filmu, nie zmieniłeś oceny ?? Nie wierze, że nic cie nie rozśmieszyło w nim

ocenił(a) film na 1

Bo w nim nie ma nic śmiesznego. Jedyną śmieszną rzeczą tego "filmu" t oto że jego producent jest debilem, myśląc ze normalni ludzie dadzą się na to nabrać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones