PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 176
ocen
3,6 10 1 77176
1,3 17
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

16min 09sec..

ocenił(a) film na 1

..tyle wytrzymałem

użytkownik usunięty
tom126pe

Ty za to jesteś bardzo śmieszny a twoje wypowiedzi są żałosne i pozbawione tajemniczej magii, którą ja posiadam :D

ocenił(a) film na 1

"pozbawione tajemniczej magii"

O ku**a Merlin się znalazł.

ocenił(a) film na 1

Od kiedy to trolle znają się na magii, a może ty rodzina Harrego Pottera? XD

tom126pe

Ci dwaj goście rozwalają każdy wątek na forum KacWawy. Nie ma sensu z nimi dyskutować.

ocenił(a) film na 1
Wina_Woltera

Wiem to ale jakoś nie mogę sobie odmówić tej przyjemności ciągnięcia sobie beki z takich cymbałków.

ocenił(a) film na 1

To nie tak, że nie ma w nim nic śmiesznego. Dwa razy się roześmiałem.. Ale to zbyt mało. Poza tym, jak już napisałem wyżej, ten film , to dla mnie zlepek słabo ze sobą powiązanych epizodów. Można by je poukładać w dowolnej kolejności bez uszczerbku dla fabuły. żenująca "gra aktorska", słaba praca kamery.. Zwyczajnie męczyłem się na tym filmie. To moja subiektywna ocena i nie jestem jakimś anty KacWawowym faszystą.. Jednak ten film zdecydowanie mi sięnie podobał, jak mało który. Stąd moja ocena - 1

użytkownik usunięty
LukaszP1982

Gratuluje uporu, ja po pierwszej nieudanej próbie obejrzenia w całości tego filmu jestem pewien że drugi raz nie spróbuje.

ocenił(a) film na 1

Spróbuj, spróbuj.. Te pełne szacunku spojrzenia znajomych, gdy mówisz "Nic już mnie w filmach nie zaskoczy.. Obejrzałem cały Kac Wawa " :P

LukaszP1982

Podobno, aby o kimś nieprzychylnie się wypowiedzieć, wystarczy stwierdzić, że śmiał się na Kac Wawie

Placek_Mch

hehehehe

Placek_Mch

dobre

LukaszP1982

ja też miałem problem

LukaszP1982

Podziwiam i współczuję

LukaszP1982

Przepraszam w imieniu scenarzysty

LukaszP1982

ja szybciej się zorientowałem

ocenił(a) film na 1
LukaszP1982

Ja trochę dłużej, ale nipotrzebnie

LukaszP1982

Podziwiamy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones