PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 203
oceny
3,6 10 1 77203
1,3 17
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

MASAKRA

użytkownik usunięty

TO NAJGORSZY FIL M NA CALYM ŚWIECIE, BEZNADZIEJNA FABUŁA I W DODATKU BORYS SZYC

użytkownik usunięty

Na pewno o wiele wiele lepszy od badziewia pt : Idealny facet dla mojej dziewczyny, który masz oceniony na osiem .

Jeśli uważasz, że "Kac Wawa" jest najgorszym filmem, obejrzyj "Mroczne miejsca" - to zwyczajna, bezwartościowa pseudohorrorowa psychodela zupełnie bez fabuły.

ocenił(a) film na 10
Shiloh

Masz rację, też widziałem wiele dużo gorszych filmów, ale obawiam się, że dyskusja z tym "profilem" nie ma sensu - przejrzałem sobie tu komentarze oraz profile które je tworzą - ta cała "salomea" to najprawdopodobniej kolejne konto "ktosia" który pod kilkunastoma nickami cały czas manipuluje tym forum umieszczając tu tylko negujące ten film wpisy, nie komentuje też pozytywnych, gdyż byłyby na górze. Przejrzałem kilka tych profili które umieściły najbardziej obraźliwe komentarze i widząc jakie filmy komentują, które najwyżej oceniają bardzo łatwo można je połączyć z jedna osobą. Nie wiem co temu człowiekowi ten film zawinił, ale cały czas tu działa

ocenił(a) film na 1
Shiloh

zwyczajna, bezwartościowo pseduohorrorowa psychodela bez fabuły i tak brzmi 100x lepiej niż ten film ;)

Shiloh

Nie patrz na inne filmy, wystarczy obejrzeć ten film, aby podać wiele powodów dla których jest on zły.

użytkownik usunięty
slow_ball

dużo by wymieniać

właściwie fabuły jest brak ,są tylko kiepskie "dowcipy"

Placek_Mch

dowcipy? niepotrzebna liczba mnoga

popup

a jeszt jeden dowcip?

antypit

jak tyłek zalało

Bekemam

to takie kloaczne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones