PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629035}
3,6 77 351
ocen
3,6 10 1 77351
1,3 18
ocen krytyków
Kac Wawa
powrót do forum filmu Kac Wawa

http://www.youtube.com/watch?v=Wk8PvnShwSo

To co tyczy się forumowiczów jest od 4:37

Ostrożnie bo ostrzegając przed tym filmem innych możecie być zjechani :)

ocenił(a) film na 1
skt84

''Gdyby nie kółeczko wzajemnej adoracji byłbym jak Tarantino''
~Piotr Czaja

ocenił(a) film na 1
skt84

brak mi słów... jak mozna mówic że aktorzy z Kac Wawa zagrali lepiej od aktorów z Kac Vegas?

ocenił(a) film na 1
skt84

a później się dziwić że film sprawia wrażenie zrobionego przez prymitywów i tępaków. FILM DNO DUPNIJ JEDEN HAHAHAHA !!!!!111

ocenił(a) film na 1
boaVSmamut

Mi się podobało to jak w paincie zrobiony był ten obrazek na fejsie, jak to widzę od razu mi się pojawia błogi uśmiech na twarzy.

skt84

A co jeśli widziałem ten film i okazał się totalnym syfem? Czy Pan Piotr Czaja zwróci mi teraz za bilet i przeprosi za te parszywe kłamstwa o rzekomym dobrym aktorstwie?

ocenił(a) film na 1
_mosquito_

O takich ludziach co oglądali nie słychać w tym wywiadzie. Po prostu nie wystawiają pozytywnych opinii i nie ma co o nich mówić. Lepiej lecieć do sądu i wykrzykiwać, że "kac wawa" jest super.. Rety to przypomina zbrodnie katyńską gdy ruscy krzyczeli, że to niemcy zrobili a i tak wszyscy wiedzieli że to ruscy...

ocenił(a) film na 1
skt84

To dzieło pseudo filmowe dostało jeszcze baty w "Gilotynie" na Superstacji.
Eliza Michalik i Marcin Teller wczoraj suchej nitki nie zostawili na "Kacu"

ocenił(a) film na 1
skt84

grunt to dobre samopoczucie - "ja scenarzystą wielkim jestem, tylko publika i recenzenci się nie poznali (bo oni wszyscy na ty są)" :D

skt84

Moje typy:
-Kac Wawa w Boguchwale, goście po wieczorze kawalerskim budzą się na terenie fabrki izolatorów i próbują dostać się do Rzeszowa (co im średnio idzie bo pociągi i linia 3 nie kursują)
-Polowanie na czerwonego Jelcza, film o komunikacji miejskiej w Sosnowcu
-15:10 do Leszna, czyli swojska wersja 15:10 do Yumy
-Bonanza, główny bohater ma na działce altankę z wagonu 120A czyli tzw. Bonanzy
-Oddział nawalony
-Szeregowiec Nowak
-Jakub Błąd, cała seria
-Umieraj twardo
-Brudny taniec
-Słodowy, tak polski MacGyver
-Dr Dom
-Kryminalne zagadki Zabrza, ślunsko wersja CSI Miami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones