PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113225}
4,5 560
ocen
4,5 10 1 560
Komodo
powrót do forum filmu Komodo

Bardzo przyzwoity animal-attack. Bardzo niedoceniony. Całkiem niezłe CGI i fajne smoki. Gra aktorska niczemu sobie. Choć fabuła trochę naciągana. Ogólnie dobry

ocenił(a) film na 7
Zilla

Mam bardzo podobne odczucia. Najgorsza jest tu moim zdaniem fabuła i pewne sceny całkiem nienaturalnie wplecione w akcję. :) Gigantyczne warany oraz ich pościgi i ataki - bardzo realistyczne. :)

ocenił(a) film na 6
bruce1940

Tutaj jak najbardziej realizm był zachowany.

ocenił(a) film na 7
Maartenmetz

Podobało mi się to, że pokazano te gigantyczne stwory tak, jakby one faktycznie wyglądały, atakowały, ścigały swe ofiary. :)

ocenił(a) film na 2
Zilla

spoko,ja lubie filmy klasy b i nawet c,ale ten film był po prostu ZŁY. złe w nim były dialogi,fabuła czyli to co zawsze jest atutem filmów klasy B i przez to sie im wybacza złe efekty i na fabule i dialogach zawze sie skupia,a tutaj właśnie zabili ten film głupotą i sztuczną sztampą.

Shrodis

japońska Godzilla też jest głupkowata a ludzie lubią. Każdy lubi co innego :)

ocenił(a) film na 2
Zilla

oj,Godzilla jaki to stary film,kiedyś robił wrażenie,chodziło o efekty i o rozwijający sie nurt "horrorów"ludzie byli w ogóle zachwyceni filmami,teraz mamy bardzo wybrednych odbiorców,myśle że to ciężkie porównanie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones