PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6900}

Krytyczna decyzja

Executive Decision
6,5 15 741
ocen
6,5 10 1 15741
Krytyczna decyzja
powrót do forum filmu Krytyczna decyzja

7/10

ocenił(a) film na 7

Choć większość filmu jest bez Seagala, trzeba powiedzieć że film jest dobry. Pierwszy film o porwaniach samolotowych z jego udziałem co jest dla mnie zaskoczeniem. Kolejną rzeczą jest sama postawa Stevena lub jego brak w dalszej części, film nic na tym nic nie traci, dalej ogląda się go z przyjemnością. Choć może dla niektórych być to niedosyt, to osobiście mi to nie przeszkadzało. 7/10.

ocenił(a) film na 8
alfabecik123

Ja tam nawet o samej postaci Seagala za wiele nie myślałem. Po pierwsze, główny bohater to postać odtwarzana przez Kurta Russella. Po drugie - nazwiska Seagala nie ma w czołowej liście płac, jest tylko na plakacie. Po trzecie - żadnego filmu z Seagalem (prócz "Wpół do śmierci" i właśnie "Krytycznej decyzji") nie oglądałem w całości i mój stosunek do niego jako do aktora jest stąd raczej nijaki (choć z tego, co widziałem, wielkich umiejętności aktorskich to on nie posiada), a po czwarte, gdyby go było w tym filmie więcej, przyćmiłby Russella. Cieszę się, że uważasz, że "Krytyczna decyzja" to dobry film, zasługuje on bezapelacyjnie na 8 (dobry w mojej skali oceniania).

ocenił(a) film na 7
Shiloh

Paradoksalnie mówiąc Seagal nie jest wybitnym aktorem, choć kino rozrywkowe z jego udziałem jest (przynajmniej dla mnie) przyjemne dla oka. Szczególnie polecam filmy "Nico - ponad prawem", "Wygrać ze śmiercią", "Szukając sprawiedliwości" z nim w roli głównej.
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones