PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6900}

Krytyczna decyzja

Executive Decision
6,5 15 740
ocen
6,5 10 1 15740
Krytyczna decyzja
powrót do forum filmu Krytyczna decyzja

Dobry

ocenił(a) film na 7

Film ciekawy i dobrze zrealizowany. Tego typu kino zawsze się miło ogląda, tym bardziej kiedy film
dysponuje tak dobrą obsadą jak tu. Szkoda tylko, że Seagal zginął tak szybko, mogli zostawić jego
śmierć na końcówkę filmu.

ocenił(a) film na 8
sss_111

Nie zapominaj, że w roli głównej wystąpił Kurt Russell i ważnym elementem filmu była relacja jego postaci z postacią graną przez Hale Berry. Gdyby w tym wszystkim był jeszcze Seagal, byłoby to niepotrzebnie pomieszane i mogłoby dojść ze strony Travisa do próby zabicia Granta, a to byłoby wówczas zupełnie przewidywalne i po prostu głupie. Istotnie szybka śmierć postaci Seagala była wielkim zaskoczeniem i tak też miało być - pozbawiony dowódcy oddział szturmowy musiał chcąc nie chcąc współpracować z panem doktorem, który według założenia operacji miał wcale nie wsiadać na pokład Boeinga. Tak, jak zostało to przedstawione, jest jak najbardziej odpowiednio i bez nadmiernych, psujących porządne, mocne wrażenia fajerwerków.

ocenił(a) film na 7
Shiloh

Wiem, wiem, że tak miało być i zgadzam się w 100 %, że gdyby oszczędzili Stevena mogło by to bardzo zaszkodzić fabule filmu, ale po prostu ja jestem wielkim fanem Segala i jakoś nie mogłem przebolec tego, że zginął he;)

ocenił(a) film na 9
Shiloh

zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones