PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426598}

Liga Sprawiedliwości

Justice League
5,9 92 066
ocen
5,9 10 1 92066
4,2 32
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości

Mieszane pierwsze recenzje.

użytkownik usunięty

Na portalu metacritic film uzyskał jak na razie średnią równą 50. Jest to wynik gorszy nawet od najgorszych filmów MCU(Thor:Dark World, Iron Man 2). Średnią z rottentomatoes poznany dopiero jutro.
http://www.metacritic.com/movie/justice-league?ref=hp

ocenił(a) film na 6

No to pięknie, wychodzi na to, że film będzie miał tylko trochę lepsze przyjęcie niż BvS.

ocenił(a) film na 3

tylko że ten film nie jest skierowany dla krytyków więc bardzo nie obiektywna jest ta ocena .

użytkownik usunięty
dariusz1986pl

Puknij się w łeb XD

ocenił(a) film na 4
dariusz1986pl

A jest coś takiego jak ocena obiektywna?

To było do przewidzenia.

ocenił(a) film na 5

Na aplikacji Flixstera ponoć było widać wynik procentowy i było to 48%

użytkownik usunięty
Fassassin

Racja.

ocenił(a) film na 5

Wychodzi na to, że zaangażowanie Whedona i zwolnienie tego partacza Snajdera było słuszną decyzją.

ocenił(a) film na 5
SzalonyGoblin

Biorąc pod uwagę, że Whedon powycinał parę scen to na pewno. Nie wiem jaki niedorozwoj mógł dać Snyderowi JL.

SzalonyGoblin

prędzej whedon zepsuł robotę Snydera. film trwał ponad 3h. 1h wyciął i wcisnął swoje suche żarty. wyszła papka.

Ooo a gdzie byl naczelny psychomarvelita gdy byly pierwsze opinie w zeszlym tygodniu. Wyplywasz dopiero jak wybija szambo negatywow.. W sumie to szambo idealnie do ciebie pasuje i innych psychomarvelitow pofachu ;-)

użytkownik usunięty
hudylobo

Przecież pierwsze opinie również były mieszane.

aaaa...to gratuluje opóźnionego zapłonu ;P

użytkownik usunięty
hudylobo

Nie obchodzą mnie 2 zdania na twiterze jakiegoś randoma. Liczą się tylko recenzje.

Smutne macie w tej marvelozie życie(choć co to za życie) ,żyć opiniami innych :)

użytkownik usunięty
hudylobo

Przecież sam się podniecałeś pierwszymi opiniami, hipokryto jeden.

..podniecales.. musialbym miec taka sama kake w glowie jak ty :)

No niestety Whedon spie*dolił. wyszła papka w stylu marvela.

Venetor

Luz, żarciki, inna kolorystyka, kicz i niektóre imbecyle się cieszyły z tego jak wychodziły trailery, że niby jest lepiej, haha a teraz zgodnie z moimi obawami i przewidywaniami ten film jest mierny, no niestety.

starboy

Głowne zarzuty:
"zdzieranie formuły opowiadania historii od marvela, które obdziera film DC z jego unikalnego klimatu. Innymi słowy, mamy dużo akcji przeplatanej one-linerami oraz żartami, które mają rozładować atmosferę. Zarzucają zbyt bezpieczne tworzenie filmu, strach przed mrokiem poprzednika i stworzeniem czegoś, co będzie się wyróżniać w gatunku. Jest zbyt typowo, schematycznie, bez żadnego pazura."

Czyli wtorna robota Whedona. Wersja Snydera trwała 180minut. Whedon wyciął godzinę i wstawił swój zalosny humorek.

ocenił(a) film na 8
Venetor

Bzdury do kwadratu. To jest zupełnie inny typ historii.

ocenił(a) film na 5
Venetor

Ta bo BvS to niby dobry film (nawet wersja rozszerzona Snydera)- jest w tym filmie dużo swietnych scen ale montaż to tragadia poza tym jak trzeci akt filmu jest okropny.

Opinie które wyciekły jaki czas temu mówiły o złym odebraniu tego co Snyder zrobil z JL dlatego były dokrętki.

Kruchy_serious

czy dobry to już kwestia subiektywna. ale nie da się zaprzeczyc że jest świeży. Snyder ma swój unikalny styl. Jak wszystkie filmy superbohaterskie (szczególnie mcu) się zlewają tak on stara się zrobić to inaczej.

ocenił(a) film na 8

Wszyscy walić do kina. Film jest klasa :P

Rozgdz

Wystarczy popatrzec kto zalozyl ten temat. Typ co ciagle ..ora.. po DC i podnieca sie drewniakie tancaczym w galaktyce...trzeba wiecej by zalapac ze to psychomarvelita z wiecznym bolem d..y ;-)

użytkownik usunięty
hudylobo

Drewniak tańczący w galaktyce ma przynajmniej scenariusz i wygląda jak film, a nie jak teledysk.

buhahahahahha!!! Rozbawiaj mnie dalej 12latku ;p

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Nie jestem toba by z siebie ciebie robic:)

użytkownik usunięty
hudylobo

Tutaj muszę przyznać Ci racje. Nie jesteś mną i nie będziesz, boś za głupi jeszcze.

Tak lepiej byc głupcem niz taką ...... jaką ty jestes :)

użytkownik usunięty
hudylobo

W Twoim przypadku milczenie to złoto. Chłopaczku, lepiej już nic nie pisz, bo przyjdzie ktoś mniej tolerancyjny na jednostki twojego pokroju niż ja i zrobi z Ciebie jeszcze większe pośmiewisko.

Ale ze ty.... ale haha. I wtedy wtedy sie obudziles XD

ocenił(a) film na 9

Całkowicie się nie zgadam film rewelacyjny. Takie recenzje 50 procent czy 5/10 to chyba pisał jakiś fanatyk komedii romantyczny czy innych tego typu. Dla mnie film 9/10 a też odnośnie np List do M czy Twarzy Greja oceniam 1/10 chodź nawet nie widziałem dlatego takie recenzje mnie nie interesują. Kto lubi tego typu filmy będzie zachwycony a kto nie lubi niech nie ogląda i czyta bzdurnych rekomendacji wrogów filmów i tyle. Każdy po prostu wie co lubi i niech na tym się skupi i to ogląda.

Nigdy nie opłaca się opierać wszystkiego tylko o recenzje krytyków, ale dobry film nigdy nie będzie miał bardzo złych ocen a zły film rewelacyjnych - taka prawda. Na chwilę obecną metacritic - 49% , RT 46% (tomatometer reveal). Główne zarzuty się powtarzają - poszatkowany scenariusz, brak spójności i CGI często na poziomie filmu klasy B. Ja jeszcze filmu nie widziałem, więc nie oceniam, tylko podsumowuję ogólne oceny z sieci, ale jeśli wymienione zarzuty się potwierdzą, to mi się nie spodoba, bo dokładnie takie same problemy ma BvS czy SS.

ocenił(a) film na 6
prib

Oby wyszła jakaś wersja rozszerzona bo jak usłyszłaem ze film trwa tylko 2 godziny to sie przeraziłem ile musieli wyciac. Z reszta jednym z powodów obcięcia czasu trwania było zwiekszenie ilości seansów na dzień aby więcej zarobił (im krótszy film tym wiecej seansów uda sie upchać na dzień), był to decyzja CEO warner Brothers Kevina Tsujahary. Dla mnie jakby trwał co najmniej tyle ile człoweik ze stali czyli jakieś 143 minuty to byłoby ok. Za duzo wycieli stąd te dziury.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones