PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31572}

Maglownica

The Mangler
4,9 2 131
ocen
4,9 10 1 2131
Maglownica
powrót do forum filmu Maglownica

Nie rozumiem Was

ocenił(a) film na 9

Dla mnie ten film jest jednym z najlepszych horrorów, jakie widziałem. Nie rozumiem zatem tak negatywnych opinii pod jego adresem.
Widaomo, że róży bez kolców nie ma, ale jeśli chodzi o klimat to "Maglownica" go posiada.
Okazalibyście troche wyrozumiałości, biorąc pod uwage fakt ile wychodzi teraz bzdurnych pseudohorrorów, typu "13 duchów" albo "Statek widmo".

ocenił(a) film na 7
Shape

Zgadzam się z Tobą. Oglądałęm ten film przypadkowo w jakiejś telewizji, dawno temu w nocy. Zupełnie nie miałem pojęcia, co się stanie, bo fabułą jest dosyć oryginala i mało przewidywalna. Najbardzoiej zapamiętałem to, że nie dało się określić daty akcji filmu. Wszystko było stylizowane na starą Amerykę, ale niektóre przedmioty dawały do zrozumienia, że akcja dzieje się w dzisiejszych czasach. Niebawem obejrzę sobie kontynuacje.

_Michal

Lubię Stephena Kinga, ale tego nie czytałam. Chce obejrzeć ten film właśnie teraz. Napisz mi czy jest to makabra w stylu lat 80 czy ma klimat kingowski? Bo jak to jest w styly "ogladajcie jak maglownica rozczłonkowuje przez 3-4 minuty człowieka a on krwawi i wrzeszczy, to sobie odpuszczę bo jestem miłosnikiem horrorów, ale nie takich...

Shape

Ja też się z Tobą zgadzam.Naprawdę fajny film.I mało przewidywalny,a to mi się właśnie podoba.
8/10

ocenił(a) film na 7
Valenciaa

Dałem 7/10 dobry horror i fantastyczny jak zawsze Rober Englund

użytkownik usunięty
nowy1_2

Wyjątkowo obrzydliwy film, bllleeeeee...

dobrze ze cie wykopsali!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones