PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33996}

Matrix Rewolucje

The Matrix Revolutions
7,1 219 197
ocen
7,1 10 1 219197
5,2 22
oceny krytyków
Matrix Rewolucje
powrót do forum filmu Matrix Rewolucje

Najslabsza czesc

ocenił(a) film na 7

Wachowscy pokazali ta czescia ze potrafia zarabiac kase ale nie do konca zrobic znakomity film.Wogole nie ma dynamiki jak to bylo w poprzednich czesciach i tego klimatu co towarzyszyl od pierwszych minut filmu.

ocenił(a) film na 6
zegan333

Bardzo się rozczarowałem bo reaktywacja była świetna a tu ma się wrażenie że ogląda się kino SF klasy B.

ocenił(a) film na 6
Koneser_Kielce

No już Reaktywacja nie była tym czym była jedynka. Jedynka 8 , dwójka 7, trójka 6.

ocenił(a) film na 7
armarange

Dla mnie Reaktywacja to dobra część ale Rewolucje odstają i rozczarowały bo nie było zapowiadanych Rewolucji.

ocenił(a) film na 6
armarange

4 nadciąga niech nie spartola tego jak Rewolucji

ocenił(a) film na 4
Koneser_Kielce

Pewnie i tak spartolą. :-)

ocenił(a) film na 6
Heller1304

Dwie pierwsze części świetne trzecia zrobiona bez większego pomysłu choć efekty były dobre i zakończenie reszta przeciętna a 4 może być gorsza od 3 lub lepsza ale nie dorówna 1 i Reaktywacji.

ocenił(a) film na 4
Koneser_Kielce

Jak dla mnie Matrix powinien skończyć się na Matrixie. Druga część zła nie była, ale też nie była na tyle dobra, żebym chciał do niej wracać. Dobre miała walki, ale nic ponadto. O "trójce" to aż żal pisać, bo to po prostu paździerz... Podejrzewam, że czwarta część będzie czymś pomiędzy Reaktywacją, a Rewolucją, czyli zwyczajnym średniakiem.

ocenił(a) film na 6
Heller1304

Myślę że po zwiastunie będzie to między Johnem Wickiem a Rewolucjami

ocenił(a) film na 8
armarange

4 jest dopiero słaba w porównaniu z 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones