PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33996}

Matrix Rewolucje

The Matrix Revolutions
7,1 219 179
ocen
7,1 10 1 219179
5,2 22
oceny krytyków
Matrix Rewolucje
powrót do forum filmu Matrix Rewolucje

Wpisujcie sie

ocenił(a) film na 6

Jestem zdania ze to najslabsza czesc kto tez podziela moje zdanie nich sie wpisze

ocenił(a) film na 5
DoktorLejdo

Film - bzdet niestety.

DoktorLejdo

Zgadzam się z tobą. Najsłabsza część - zdecydowanie.

ocenił(a) film na 6
DoktorLejdo

no to prawd chyba najlepsza była 2 ale i tak daje 7 za trylogie

dominikk07

na prawdę to jedynka była najlepsza

DoktorLejdo

mi też się nie podobał.

ocenił(a) film na 8
gabris7

3 jest naciągana tak jak tytuł

użytkownik usunięty
DoktorLejdo

Według mnie nie było tam klimatu poprzednich części Matrixa.Był to bardziej film akcji,mało też było Neo i Matrixa.Gdyby nie fajna końcowa walka dałbym 6/10,tak dałem 7.

ocenił(a) film na 6
DoktorLejdo

Najlepsza jest jedynka bo tam zachowane są pewne proporcje i film jest na swój sposób "odkrywczy". Dwójka to odcinanie kuponów od sławy poprzednika ale i tak lepsza niż trójka. Trójka była dla mnie kompletnym rozczarowaniem. W dwójce pomimo wielu zarzutów jakie można wytoczyc, sceny akcji były bardzo dobre i muzyka była momentami genialna. Generalnie rzecz biorąc jednak tylko jedynka zasługuje na miano filmu ponadczasowego i kultowego.

DoktorLejdo

1. Matrix (1999) - 10/10
2. Animatrix (2003) - 9+/10
3. Matrix Reaktywacja (2003) - 9+/10
4. Matrix Rewolucje (2003) - 8-/10

ocenił(a) film na 6
hr_dooku

Dokladnie tez tak uwazam

ocenił(a) film na 6
hr_dooku

Jeszcze się nie spotkałem aby Rewolucję były dla kogoś lepsze od jedynki czy dwójki przynajmniej z grona moich kumpli

ocenił(a) film na 9
Koneser_Kielce

dla mnie są

ocenił(a) film na 9
DoktorLejdo

TO jest zecydowanie NAJLEPSZA część z całej trylogii. Perfekcyjne zwieńczenie całej historii do tego napakowane akcją. Nawet teraz 15 lat później ciężko o tak dobre filmy ;)

ocenił(a) film na 6
mordarg

Jest to najmniej efektowna część a sceny walk z maszynami są dobre pod względem efektowności ale zarazem są zbyt długie w dodatku śmierć Trinity jest dość naciągana a szczególnie sposób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones