PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452095}
6,1 79
ocen
6,1 10 1 79
Na niebie na ziemi
powrót do forum filmu Na niebie na ziemi

"Na niebie, na ziemi" nie jest, jak to sugerowała stacja telewizyjna na której film oglądałem, dokumentem na temat UFO, a dokumentacją amatorskich obserwacji jakie były prowadzone przy polach zbóż w Wylatowie.

Na podstawie tego dokumentu można zobaczyć, czym różni się pasjonat poważnie podchodzący do tematu od amatora podekscytowanego misją w jakiej bierze udział. Rzecz to o tyle ciekawa, że pewnie większość osób z politowaniem patrzących na osoby zajmujące się tematyką UFO, ma w głowie obraz tego drugiego typu osób.

Tak czy inaczej dokument ten nie jest wart obejrzenia. Sporo tu scen zbędnych, czasem ma się wrażenie że selekcja materiału w ogóle się nie odbyła. Jakość zdjęć też pozostawia wiele do życzenia w wielu przypadkach, a co gorsza - w całym dokumencie ani razu nie jest podważone istnienie kosmitów, przez co film jest bardzo jednostronny (jak to z relacjami bywa, więc w sumie żaden to zarzut powinien być).

Pomimo więc tego, że niektóre materiały wywołują niezłą dawkę napięcia, to jednak tej relacji i tak nie polecam, chociaż zainteresowani mogą pooglądać. Z satysfakcją po seansie może być różnie.

ocenił(a) film na 1
Khaosth

Film to obraz zaściankowej Polski , nic więcej
aż żal oglądać że w Polsce jeszcze taki się żyje

użytkownik usunięty
HideFace

HideFace uderzyłeś w samo dziesiątkę...przykro się robi...

ocenił(a) film na 6
Khaosth

Według mnie film na pewno nie jest jednostronny, a jeśli już reżyser przechyla się na którąś ze stron, to na przeciwników istnienia istot pozaziemskich. Nie mówi wprost "kosmici nie istnieją", ale pokazuje prostotę czy wręcz naiwność bohaterów.

Lady_de_Milen

Odniosłem wrażenie że reżyser niczego nie chce tym filmem udowadniać. Ważne że coś się dzieje, ci ludzie są niesamowicie zafascynowani wiadomościami nt UFO. Postać gł bohatera śledzącego co noc niebo ma coś w sobie romantycznego... To przyciąga. Rezultat nie ma znaczenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones