PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=397071}
7,3 68 562
oceny
7,3 10 1 68562
7,7 29
ocen krytyków
Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj
powrót do forum filmu Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj

Historia zabawna i może dałabym wyższą ocenę, gdyby nie Farrell. No, nie jestem w stanie strawić typa.

maguszka

Niestety, mam podobne odczucia. Nie mogę pozbyć się wrażenia, że z innym aktorem, film dostałby ode mnie wyższą notę.

ocenił(a) film na 9
maguszka

Normalnie też za nim nie przepadam, ale to jak zagrał w tym filmie...Rewelacja. Film piękny, a Farrell w końcu zagrał jakąś inną rolę niż zwykle, nie miał nawet tego samego wyrazu twarzy cały czas. Naprawdę nie rozumiem jak możecie go skreślać tak z założenia, bo mnie tą rolą powalił.

TehGrandMystery

Właśnie widziałem. Film bardzo fajny. Wpadłem na niego, po obejrzeniu filmu na You Tubie pt.: "10 najbardziej niedocenionych filmów ostatnich lat" czy jakoś tak. Nie lubię Farella. Ale nie nazwę go złym aktorem, bo zdarzają mu się błyskotliwe role. Prawda jest taka, że potrafi zagrać w każdej konwencji. "Niepokonani", "Szefowie wrogowie", "7 psychopatów" itd. Bardzo fajne role. Myślę, że po prostu jestem uprzedzony i w sumie... nie wiem dlaczego:) Robię reset, Farell to dobry aktor.

ocenił(a) film na 7
TehGrandMystery

Ja też go niezbyt trawię ale w tym filmie zgadzam się, że dał radę.

ocenił(a) film na 9
maguszka

On akurat tutaj, to zagrał życiową rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones