PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151702}

Nieśmiertelny: Źródło

Highlander: The Source
3,4 2 690
ocen
3,4 10 1 2690
Nieśmiertelny: Źródło
powrót do forum filmu Nieśmiertelny: Źródło

film ma dwa minusy

ocenił(a) film na 1

1.Remix kawałka Queen
2.Końcowa walka.
Poza tym film jest bardzo fajny. Szkoda że to juz koniec.
Patrząc na to jak wyszły im te części wydaje mi sie że jeśli powstanie remake, to może tragedii nie będzie

użytkownik usunięty

Firma consuldingowa maj_orka nie zapominaj a nie drukarnia. hehehehehehehe

Mieszkam w małej kawalerce nad drukarnią.

Bo co innego biuro członka rodziny, a co innego moja persona. Dla porównania moja siostra jest lekarzem i też mieszka pod tym samym adresem tak jak ja. Ale oboje pracujemy gdzie indziej.

Doktor nauk prawnych i radca prawny władający na poziomie zaawansowanym językiem angielskim i niemieckim nigdy nie będzie zerem.

użytkownik usunięty
Atoirtap

Człowieku przestań wciskać ten kit, bo taki ktos nie istnieje jako Doktor nauk prawnych. Co Ty myslisz, ze nie umiem korzystać z internetu, tak a osoba jak Doktor Nauk prawnych mieszkająca na takim zadupiu i nie mająca swojej strony internetowej nawet w Panoramie firm, a adres, ktory podałeś nawet nie widnieje w księgach jako miejsce wykonywania jakiejkolwiek działalnosci gospodarczej. To skończ karmić ludzi tymi bzdurami i przyznaj się do błędu. Wiekszym bedziesz posmiewiskiem, jesli sprawdza Cię inni nie tylko ja, niż jesli przyznasz sie do błędu i uznamy nasze kłótnie za niebyłe.

Doktor nauk prawnych to stopień naukowy który poza ambicjami nic nie daje w praktyce. Ja go robiłem w systemie niestacjonarnym więc na uczelni nie zostałem. Został tylko prestiż. Jako radca prawny nie mam własnej kancelarii lecz pracuję w firmie consultingowej.

Masz numer telefonu, dzwoń bo ja konfidentem nie jestem. Zgadamy się.

chyba kierunkowy32 bo +48 to kierunkowy do Polski.

użytkownik usunięty
Atoirtap

chodzi o 32 z tego numeru tak z ciekawości
32 457 96 31

to jest numer kierunkowy 32 na Silesia Superior

użytkownik usunięty
Atoirtap

No dobrze, ale co z tym adresem co? bo mnie to tak strasznie ciekawi

Adres jest do tego twojego twardziela, który stara się ze mną polemizować. Chcecie spotkania. Spotkajmy się.

użytkownik usunięty
Atoirtap

ale nie o to chodzi... litości stary czytaj ze zrozumieniem,komuś zarzucasz nie ukończenie podstawówki, a sam masz problem z czytaniem co do Ciebie piszą.

Pod adresem, który podałeś jest zarejestrowana drukarnia. O to pytałam.

Tak wynajmuję mieszkanie nad drukarnią Espoo. Mieszkanie mam po znajomości bo aby dzisiaj je kupić trzeba mieć 1 milion na koncie

użytkownik usunięty
Atoirtap

no tak mieszkania nie chodzą teraz tak tanio, cóż takie czasy. Piszę serio, wiem po ile chatki chodzą.
pisząc po znajomości znaczy, że R. Wolny właściciel drukarni to rodzina?
I czemu w satelitarnej mapie ten adres to tylko domki niskie?
Kurcze pytam bo ja franca jestem na szczegóły wyczulona.

+48 to jest numer kierunkowy do Polski;
32 lub w ostateczności 032 to numer kierunkowy na Górny Śląsk
a mój numer telefonu to: 664 959 267

32 (numer kierunkowy w rozmowach międzymiastowych, chcesz przedzwonić to go wbij) resztę numeru ci podałem sam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Spotkamy się w oko w oko. Ale zgadać musimy się przez fona.

użytkownik usunięty
Atoirtap

Nie będzie zgadywania, bedzie spotkanie. Nie dlugo odwiedze Polskę wiec i \Ciebie również. Koniec dyskusji. Mam twój adres więc na pewno się spotkamy. Więc niech dotrze do Ciebie jedno, że nie mam zamiaru dawać Ci numeru fona, bo nie chce wiadomosci smsowych pokroju twoich komentarzy, a jesli bedziesz miał cos sensownego do powiedzenia, powiesz mi w twarz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Atoirtap

Tu się znowu wetnę między panów, ale Atoirtap IP angelusa4_2 wskazuje stale i niezmienne, nie jak w Twoim przypadku na Szkocję. Więc gdzie Ty tu w ogóle dostawcę internetowego widzisz?
To tak w kwestii czepiania się faktycznie szczegółów i nieścisłości.

Pomyliłem się. A również może korzystać z serwerów proxy. Ja jestem z Rydułtów a modem jak nie pokazuje mi mojej lokalizacji w Warszawie to pokazuje lokalizację w Krakowie, a mieszkam w Rydułtowach. Chcę tylko aby do mnie przedzwonił. Skoro mieszka za granicą fon do Polski to+48 32 664 959 267 Jak nie zadzwonisz toś tchórz

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pomyliłem się. A również może korzystać z serwerów proxy. Ja jestem z Rydułtów a modem jak nie pokazuje mi mojej lokalizacji w Warszawie to pokazuje lokalizację w Krakowie, a mieszkam w Rydułtowach. Chcę tylko aby do mnie przedzwonił. Skoro mieszka za granicą fon do Polski to+48 32 664 959 267 Jak nie zadzwonisz toś tchórz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Mecenasem jestem i skończyłem studia wyższe trzeciego stopnia. Co do telefonu to niech ten twój twardziel albo ty przedzwonią do mnie. Tacy twardzi jesteście a jeszcze adres wam podałem.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

A jak ja mam do ciebie zadzwonić jak ja twojego numeru fona nie znam. Oddzwoń ty a ja za rozmowę ci zapłacę.

Tylko profesorom i doktorom habilitowanym przysługują prawa o wpis na odpowiednią listę wyżej wymienionych zawodów.

użytkownik usunięty
Atoirtap

Bartuś...Sloneczko a napisz Aniołkowi, w której kancelarii w Sosnowcu pracujesz, zdzwonimy się, podam Ci więcej danych o sobie.

Mam mobilny numer IP. Każdego dnia wyskakuje inna miejscowość, nie sugeruj się tym. Wczoraj był Chorzów a przed wczoraj Ostrołęka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones