PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827794}

Nieplanowane

Unplanned
5,8 9 633
oceny
5,8 10 1 9633
2,5 4
oceny krytyków
Nieplanowane
powrót do forum filmu Nieplanowane

Piękny film!

ocenił(a) film na 10

Film obejrzałem będąc jeszcze w USA, przepiękny film o cudzie jakim jest życie.

H33L

" "Każdego roku w skali globalnej dokonuje się około 45-50 milionów aborcji. Tyle ofiar mniej więcej pochłonęła II Wojna Światowa" " policzyles np ofiary wojen religijnych? Hiszpanie inkwizycha, polowanie na czarownice, krzyżacy... Albo ile ofiar wojny bylo zabitych z bogiem na ustach przeciwnika? wiem że nie odpowiesz wiec bede odpowiadać za ciebie

H33L

"Każdego roku w skali globalnej dokonuje się około 45-50 milionów aborcji. Tyle ofiar mniej więcej pochłonęła II Wojna Światowa" to ile osób umiera z przyczyn naturalnych? No i po co chcesz miec więcej? Na to też sekty antyaborcjionalistów-marksistów mają teorię? Zaraz ją zaoferujesz jak nie znales Adolfa i jego układów z katolami (ktorzy byli za atakiem na Polskę i morderstwem czy byli jak to katolicy za morderstwem w imię swojego a nie ich boga?) Wiem nic nie odpowiesz bo wy sekciarze nie chcecie takich niewyfodnych faktów znać

H33L

Ja dla przykladu mam za degeneratów sektę ktora glosi cudowne zapłodnienie dziewczynki (pedofilia jak nic) i co? Oni ttwierdzą że to inne czasy czyli dzis ich bóg nie połasi się na dziecko? Czy napisali tego swojego boga wtedy? Co do tych degeneratów oni normalnie maja taki modus operandi że manipuluja dziecmi aby te starym obcym facetom opowiadały o swoich przezyciach (czesto intymnych). I to ma być normą to ma być potrzeba i zadada tejże religii. Coś czego dziecko nie powiedziałoby rodzicowi a powinno na powiedzieć obcemu facetowi bo jaknie wyspowiada to bóg je ukarze... a co do tego boga? Jak traktował żywych? Juz urodzonych czyżby za zwalenie konia była śmierć? I tylko takie dobra miała główna postać tej religi dla wszystkich... czy tozachowanie degenratów czy może po prostu seryjnych morderców?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sanctup

Jak tylko bede miala okazje, chetnie obejrze. Malo co brzydzi mnie tak jak aborcja. Od zawsze jestem jej przeciwniczka i uwazam za najwieksza porazke naszych czasow.

ocenił(a) film na 8
sanctup

głupie lewactwo, które popiera mordowanie dzieci i tak da 1 bez obejrzenia filmu.

sanctup

Nie bardzo smuci że w biblii jest opisany rytuał jakby zabicia nienarodzonego dzieciątka. Tylko dlatego, że zostało poczętę nie z tym co trzeba. Czyli aborcja to dobro bo jest w biblii? Jest tam też pedofilia z nastolatkami, kazirodztwo

sanctup

Ja tam żałuję, że mnie matka nie abortowała, moje życie nie jest żadnym cudem, znawco.

pospolitazuzanna

Uważam dokładnie tak samo. Nie każdy ma ochotę pchać się na ten świat. Radzę poczytać o antynatalizmie.Banda idiotow. Ciekawe czy nad zarodkami usuniętych w wyniku naturalnego poronienia też tak płaczą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones