PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827794}

Nieplanowane

Unplanned
5,8 9 631
ocen
5,8 10 1 9631
2,5 4
oceny krytyków
Nieplanowane
powrót do forum filmu Nieplanowane

festiwal nienawisci

ocenił(a) film na 10

przewiduje niezly bol d****y w komentarzach pod tym tytułem ze strony bardziej postepowych uzytkownikow filmwebu.

Al_Bundy

Ale chrzanisz :) Niemniej właśnie tak może twierdzić tylko ktoś zacofany. Doedukuj się. Słownik nie gryzie.

Zacofany

1. «opóźniony w rozwoju społecznym, gospodarczym lub kulturalnym»
2. «wrogo nastawiony do postępu»
3. «właściwy takim ludziom»
Człowiek zacofany to człowiek o ciasnych poglądach, o wąskich horyzontach umysłowych, ciemny, ograniczony’. O zacofanych poglądach na kwestie społeczne czy polityczne można inaczej powiedzieć że są archaiczne, skostniałe etc. Inaczej również: kołtuństwo, zaściankowość.

demoncey

W tym filmie było sporo kłamstw i przeinaczeń, nie wspominając o tym że historia Abby Johnson jest mocno naciągana: https://fakenews.pl/spoleczenstwo/nieplanowane-abby-johnson-i-kontrowersje/

ocenił(a) film na 1
demoncey

Ten film jest zwyczajnie słaby. To zły film. Do tego mocno propagandowy. Źle jest kiedy scenarzysta pisze pod z góry założoną tezę. Tak właśnie jest w tym przypadku. Taki "Smoleńsk" tyle że o aborcji.

ocenił(a) film na 10
alexander_the_great

a pod jaka ma tezę pisać jak nie z góry założona ? logika się kłania,to film a nie dysertacja

alexander_the_great

A oglądałeś go przynajmniej?

alexander_the_great

Nie, reżyser miał pisać bez namysłu i z góry założonego planu. I miał czekać na to co mu wyjdzie. Chłopie, wszelkiego rodzaju książki, opowiadania, scenariusze to nie eksperymenty fizyczne czy chemiczne które nie wiadomo co nam ukażą.

ocenił(a) film na 1
Shadow_dawnego_ggggggg

Bądź poważny proszę. To nie jest film tylko nachalna agitka psycho prawicy. Sceny przedstawione w filmie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Sama historia jest naciągana bardziej niż guma w majtkach matki Wolovitza, Dobra. :) Zerknąłem na wasze konta trolle i już wszystko rozumiem :) Niepotrzebnie się produkuje. Wracajcie do ordo juris czy skądkolwiek się wzięliście.

alexander_the_great

A czy wg ciebie ,,Ida", ,,Pokłosie" ,,Demon", ,,Malowany ptak", to nie ,,nachalna agitka psycholi antypolskich"

ocenił(a) film na 10
alexander_the_great

To akurat prawda z tym, że tak dobry jak Smoleńsk.

demoncey

lewaccy redaktorzy już przebierają nóżkami...

ocenił(a) film na 2
demoncey

przewiduje wygórowne oceny ze względu na sam temat filmu i zachwyty i wzruszenia ze strony tych mniej dojrzałych użytkowników Filmwebu.

Mati_121

,,mniej dojrzałych", ha, ha, ha. Tacy jak ty to już tak ,,dojrzeli", że takie mądrości piszą.
Czy ty chłopie nie rozumiesz że mój sprzeciw wobec aborcji wynika z bardzo, bardzo głębokiego namysłu. A ty mi piszesz o mojej ,,niedojrzałości". Po bardzo długim namyśle (a nie niedojrzałym, pochopnym, egoistycznym wniosku) stwierdzam-na aborcję nie można zgodzić się z tego samego powodu co na karę śmierci: w jednym i drugim przypadku skutki są nieodowracalne.

Shadow_dawnego_ggggggg

niech zgadnę, facet?

manowce

Ale tyś ,,mądra", przecież widać po avatarze.

Shadow_dawnego_ggggggg

no, faceci zawsze mają najwięcej do powiedzenia o aborcji (:

manowce

Po pierwsze chciałbym zauważyć, że choć nie pokazałem twarzy na avatarze - nie jestem zbyt przystojny - to jednak można było się zorientować, że jestem facetem. Trudno? Ale niektórym brak inteligencji. Same okulary nie wystarczą, niestety.
Po drugie chciałbym zauważyć, że faceci coś mają (powinni mieć) do powiedzenia o aborcji. Wszak są ojcami. A to zobowiązuje. Facet przy zdrowych zmysłach nie dałby zrobić krzywdy swojemu dziecku. Tobie się wydaje, że bycie facetem odbiera prawo do decydowania o swoim dziecku. Jesteś w błędzie. Każde dziecko ma ojca. Żadne nie ma dwóch matek, dwóch ojców. Nie ma też jednego ojca, jednej matki. A każdy ojciec powinien mieć prawo decydowania o losie swojego dziecka.
Po trzecie niestety masz rację. W praktyce nie spotkałem się z sytuacją aby faceci protestowali przeciwko aborcji. A szkoda. Prawdziwych facetów już brak. Pozostały same śmieci. Nic nie robią w obronie swoich dzieci. A często jeszcze przykładają rękę do aborcji. Prawo powinno dawać ojcu dziecka możliwość decydowania o losie swojego dziecka. Niestety niewielu by z tego skorzystało.
Podsumowując: faceci są ojcami więc powinni mieć prawo do swojego zdania na temat aborcji, niestety nie dorastają do takiego poziomu.

Shadow_dawnego_ggggggg

nie, nie odbiera, mężczyzna może wyrazić swoje zdanie, może dyskutować, ale ostatecznie zostaje mu uszanować decyzję kogoś, kto będzie to dziecko nosił w sobie przez 9 miesięcy. nie mówiąc o tym, że ojcowie jakoś dziwnie znikają, jak dziecko jest chore na przykład... jeżeli medycyna pójdzie do przodu na tyle, żeby facet mógł donosić ciążę za kobietę, to proszę bardzo, decyduj (: ale na razie nie masz prawa mówić komuś, czy a rodzić, czy nie.

manowce

Jeśli jest ojcem, to jak najbardziej ma prawo.
Rozumiem że jak kobieta podejmie decyzję o zachowaniu dziecka, a facet go nie chce, to facet nie będzie musiał na nie łożyć, bo go nie chciał? Dlaczego kobiety zawsze chcą być uprzywilejowane? Pretensje do natury, bo tak nas zaprogramowała, że to samica nosi potomstwo.
Za dziecko odpowiada oboje rodziców.

Vitcher

nie Twoje ciało, nie Twoja decyzja. ale idąc waszym tokiem rozumowania, to skoro nie chcesz łożyć na dziecko, to było nie bzykać.

manowce

właśnie, skoro nie chciałaś dziecka to trzeba było nie bzykać.
Ciało może nie moje, ale dziecko jak najbardziej.

ocenił(a) film na 10
manowce

Tylko czemu mężczyzna ma potem placic jak nie chce dziecka?

demoncey

manowce Ci nie odpowiada na twoje słuszne pytanie, bo nie wie jak odpowiedzieć, tym samym sprowadzając swoją logikę na manowce.

manowce

W filmie ,,Pulp Fiction" jest postać kapitana Koonsa. Opowiadał o zegarku który chroniono przed Wietnamczykami (,,żółtymi łapskami") w tyłku. Sprawa była prosta: i tyłem i zegarek były własnością tej samej osoby. Sprawa prosta jak budowa cepa.
Ale powiedzmy, że my dwoje skrzyknęli się na zegarek po połowie. Ale ,,chciwe łapska" chciały nam go zabrać. Więc schowaliśmy go w twoim śmierdzącym tyłku. Przecież to byłoby nadużycie, że rościłabyś sobie wyłączne prawa do zegarka ponieważ ,,nosiłaś w sobie przez 9 miesięcy" ten zegarek, mnie dostawiając ,,możliwość wyrażenia swojego zdania, możliwość dyskusji".
Dziecko jest własnością po połowie matki i ojca (tak samo jak zegarek). Ojciec też ma coś do powiedzenia. Ja nie plotę głupstw mizoginicznych, staram się obiektywnie oceniać rzeczywistość. Demoncey słusznie ci wczoraj zwrócił uwagę że nawet jakby tatuś nie chciał dziecka i namawiał do aborcji to i tak musi płacić alimenty. Ja osobiście uważam, że to uczciwe i sprawiedliwe (no bo skoro z własnej woli robił wiadomo co, to teraz musi odpowiadać za swoje czyny). Nie plotę głupstw o ,,bidnych facetach" (tak jak feministki o ,,bidnych kobitach"). Jeszcze bardziej radykalny jestem w przypadku gwałtów popełnianych przez facetów: wtedy faceta trzeba ukarać wiezieniem (i to na długo), a do tego ma płacić alimenty.
Po stronie faceta stanąłbym dopiero wtedy gdyby kobieta zgwałciła faceta i zaszła w ciążę (takich sytuacji praktycznie nie ma), a później urodziła dziecko domagając się równocześnie alimentów od zgwałconego faceta.
Feministki, wy jesteście nielogiczne, niespójne, szalone. Wrzeszczycie, że chronicie płeć żeńską, a ile płci żeńskiej idzie pod nóż podczas aborcji????
Tak samo jest z całym ruchem lewicowym: katolicyzm im przeszkadza, a islam już nie. A tymczasem ,,umiarkowany muzułmanin", to 3 X większy fanatyk niż ,,fanatyczny katolik". Gdzie tu sens, gdzie logika?

Shadow_dawnego_ggggggg

faceci też są gwałceni i wykorzystywani, tylko o tym się nie mówi, bo "jak to , słaba kobietka dała radę facetowi?! ale z niego c*pka, haha!" :/
powinniśmy też wspomnieć o facetach nieświadomych tego że utrzymują i wychowują nie swoje dzieci, to dopiero sku*wysyństwo :/

ocenił(a) film na 1
manowce

Prowadzisz dialog z trollem psychoprawicowym :) Szkoda energii. Zerknij na jego profil i wszystko stanie się jasne.

alexander_the_great

alexandrze_the_little
Co ja mam z prawicą wspólnego??????????????? No co???????????????
Ponadto: sprzeciwiam się wszelkiej agresji, wszelkiej. Gdyby ktoś w mojej obecności bił homoseksualistę, to bym czuł się zobowiązany z tym walczyć.
A że za formę ,,agresji" uważam aborcję to się jej osobiście sprzeciwiam. Demoncey przewidywał że ,,wielcy" tacy jak ty będą mieli ból d...y. I macie. Wiec miał rację. Co wam tak ten film przeszkadza? Czy ktoś cię zmusza abyś na ten film szedł do kina? Odczep się od tego filmu.
Nie należę do ONR czy NOP, wiec co ja mam wspólnego z prawicą? W dodatku wyzywasz mnie od ,,psycholi". To ty masz urojenia (bo wywnioskowałeś że jestem ,,psychoprawicowcem", wiec to ty jesteś psycholem. Co niby z mojego profilu wyczytałeś?

ocenił(a) film na 1
Shadow_dawnego_ggggggg

Odejdź w niebyt internetu trollu :)

alexander_the_great

Odejdź w ODbyt bierdonki trollu :)

ocenił(a) film na 2
Shadow_dawnego_ggggggg

nieodwracalne to film gaspara noe

demoncey

Głodnemu chleb na myśli:)

demoncey

Jakiej nienawiści? Ja mam z proliferów wyłącznie festiwal beki :D

ocenił(a) film na 10
lew890

dzieki za info.pozdro

lew890

To tak jak z ,,homofobią". Homoseksualiści wywołują u mnie politowanie (autentycznie żal mi ich gdy są ofiarami agresji), czasami złość (np. gdy paradują na golasa na tych ich swoich paradach) i niestety ... obrzydzenie.
Ale ja się ich nigdy nie bałem. WiĘc skąd to słowo ,,homoFOBIA". Powinien być: homowstręt.

ocenił(a) film na 1
demoncey

To wg ciebie najgenialniejszy film jaki widziałeś ( a przynajmniej jaki oceniłeś na filmwebie). Współczuję.

ocenił(a) film na 10
empire13

koles zrobiles to samo tyle,ze à rebours. W gimnazjum nie ucza logiki?

ocenił(a) film na 1
demoncey

Za moich czasów nie było gimnazjum.
Logiki uczą na studiach ale pewnie nie masz o tym pojęcia.

ocenił(a) film na 10
empire13

Wiadomo,psychoanaliza level hard

empire13

a dla ciebie ,,najgenialniejszymi" filmami są: Ida, Pokłosie i Demon.

ocenił(a) film na 1
Shadow_dawnego_ggggggg

Gdybyś chciał poważnie podejść do odpowiedzi, sprawdziłbyś czy oceniałem wspomniane przez Ciebie filmy. Ale skoro tego nie zrobiłeś to prawdopodobnie jesteś zwykłym trollem.

demoncey

Ksiądz w kościele już reklamował ten film.

ocenił(a) film na 10
Moderatorrr

u mnie tez, fajnie ze reklamuja tresci zgodne z swiatopogladem.

demoncey

Ale sam przyznał że nie widział.

ocenił(a) film na 10
demoncey

Festiwal nienawiści? Przecież nie ma tutaj nic o niedzielnej mszy.

ocenił(a) film na 10
demoncey

Onet juz produkuje sie, zeby obrzydzic film, ze nikt tego nie oglada. No ale Kler to.bylo arcydzielo, a seanse od 9:00 do 24:00 na okrągło...

ocenił(a) film na 10
Tommy_Eastwood

zwykle pajace,olac ich

demoncey

Zacofanym jest każdy, kto opowiada się ślepo po jednej lub drugiej stronie współczesnej sceny politycznej. Nie każdy kto ma lewicowe poglądy popiera aborcję a nie każdy kto ma prawicowe jest wierzący. Najgorsze jest dopasowywanie swojego zdania na jakiś temat do tego, jakie na ten temat zdanie ma Pis lub PO. Mamy swój rozum i na każdy temat sami powinniśmy wyrabiać sobie SWOJE zdanie a nie pozwolić na to jakiejś partii, doktrynie czy religii. Później tworzą się podziały i stereotypy, a takim społeczeństwem łatwiej się rządzi. Słuchajmy swojego rozumu i nie oceniajmy innych na podstawie tego jakie mają wykształcenie, ile zarabiają czy gdzie mieszkają. Pozdrawiam

felek87

Bardzo mi się podoba Twój komentarz. Szczerze pisząc pierwszy raz spotykam się w sieci z tak inteligentną i kulturalną wypowiedzią.

ocenił(a) film na 2
demoncey

Haha Smolensk ocena na 10 :D dobry ziom

demoncey

Akurat festiwale nienawiści, to raczej domena konserwy i tzw. "obrońców życia" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones