PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651443}
7,0 95 841
ocen
7,0 10 1 95841
6,0 12
ocen krytyków
Non Stop
powrót do forum filmu Non-Stop

REWELACJA!

ocenił(a) film na 8

SWIETNA RORYWKA NA NAJWYZSZYM POZIOMIE.

Oczywiscie są typowe amerykanizmy, ale NA SZCZESCIE nie są składową filmu.

Jeszcze troche trzeba popracowac nad efektami specjalnymi, ale to raczej zarzut do specjalistow w
tej dziedzinie-w kazdym filmie są one jakos tam dostrzegalne.

TAK, CZY SIUSIAK... POLECAM!

ocenił(a) film na 8
dominaa

Gdzie widziałeś ten film ?

ocenił(a) film na 8
bradock

WIDZIAŁAM wczoraj w kinie.

ocenił(a) film na 8
dominaa

Aha ,Ok .I jaki ten film jest według ciebie ? W sensie czy jest dużo efektownej ,widowiskowej akcji jak np ,,Szklana Pułapka ,, czy ,,Pasażer 57 ,, ? Czy bardziej jest to stonowany thiller który trzyma w napieciu od pierwszej do ostatniej minuty ?

ocenił(a) film na 8
bradock

Może w napieciu nie, ale skupieniu:) Do połowy jest "spokojnie", ale nie nudno. Potem zaczyna się typowa dla tego rodzaju kina akcja. Niestety niekture efekty specjalne rażą...

ocenił(a) film na 8
dominaa

Ok ,dzięki .Czyli warto wybrać się na ten film do kina !

ocenił(a) film na 8
bradock

$status.value

ocenił(a) film na 8
dominaa

Moim zdaniem? WARTO. Film klasy A w swoim gatunku. Uwielbiam obrazy w klimacie "Las Vegas Parano", czy "Bagdad Cafe", ale nie będę się sadziła, bo i wszystkie "Szklane pułapki" mam na DVD:)

dominaa

Potwierdzam,film znakomity,Uprowadzona jest o 2 klasy gorsza.

ocenił(a) film na 7
bradock

"Pasażer 57" to kino sensacyjne i pojedynek dwóch twardych facetów. "Non-stop" to bardziej thriller z nieustanną zabawą w kotka i myszkę oraz ciągłym myleniem tropów.

Wątpię, aby "Non-stop" wszedł do kanonu thrillerów lub filmów sensacyjnych, ale to nadal dobry film i przyjemnie spędzone 1,5 godziny. Moim zdaniem lepszy od "Uprowadzonej 2".

ocenił(a) film na 8
Khaosth

Aha ,Ok .To muszę się na to wybrać do kina ,tylko ostatnio się rozchorowałem ale jak wyzdrowieje od razu walę do kina .

użytkownik usunięty
bradock

Tak samo mam i tak samo zrobię. Może już jutro :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones