PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639947}
6,6 49 797
ocen
6,6 10 1 49797
7,2 25
ocen krytyków
Obława
powrót do forum filmu Obława

Litości ocena 7?

ocenił(a) film na 1

łażą po lesie w te i z powrotem gadają tak wogle o niczym nic sie nie dzieje..można przy tym
zasnąć..Chyba najgorszy Polski Film jaki widziałem...

RazzleMan88

czemuż że nie jest poprawną formą gramatyczną - powrót do szkoły podstawowej nieźle by zrobił - ale tutaj trzeba by zmienić mentalność żeby to pojąć

Joseph_88

A tobie polecam szybki kurs dokształcający. Ale z twoim przypadkiem, nie da się już niczego zrobić, ponieważ intelektualnie jak i fizycznie, twoje ciało i duch są w trakcie rozkładu :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Joseph_88

spoko Józek..nie zniżaj się do jej poziomu :)))

voltaire_1974

Tak, masz rację i myślę, że ma to wpływ na sukcesję wtórną na terenie zachodniej Afryki :D

Joseph_88

Nie będę z Tobą konwersować, ponieważ egzystujesz w brodziku intelektualnym, który koliduje z moimi imperatywami, a poza tym nie rozumiesz idei koncepcji założeń! Więc dochodzimy do konkluzji, iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnych.

ocenił(a) film na 7
MasterSexay

Niewiele widziałeś jeśli ten jest "najgorszy".

ocenił(a) film na 1
andre_

widziałem więcej niż ci sie wydaje

ocenił(a) film na 7
MasterSexay

Wydaje mi się że widziałeś góra 5.

Czyżby jednak 7 ? :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Joseph__88

Jesteśmy wstrząśnięci!

ocenił(a) film na 8
MasterSexay

Wiem, że tak nie wolno... wiem, że to nie argument... że każdy ma gust... ale powiem - jest w Twoich słowach błysk głupoty, ten geniusz tempoty, ta duma z wrażeń pofilmowych niczym beknicie po szybkim browarze, i to powoduje, że mi po prostu imponujesz. Szacuniek...

ocenił(a) film na 1
pi_kawka

naprawde wam wszystkim współczuje że takie badziewie może sie podobać

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
pi_kawka

Polecam sie na przyszłość..a tobie kompletnie te durne teksty nie wychodzą...idz przeczytaj mój elementarz od początku

ocenił(a) film na 1
pi_kawka

na szacunek trzeba sobie zasłużyc

ocenił(a) film na 8
MasterSexay

No przecież napisałem: "szacuniek" ? Bo na szacunek trzeba sobie zasłużyć...

ocenił(a) film na 7
MasterSexay

Gadają o niczym? fajnie że twój komentarz jest o czymś....

ocenił(a) film na 1
siLk_2

dobra zamknijcie sie juz dla mnie dno dla was ok..koniec tematu

MasterSexay

sam jesteś koniec tematu.. lubisz titanica.. he he he .. kochasz się w de Karpio ?.. nieźle..wogole jesteś jakis taki liryczny, łzawy, mdły do bólu i pseudo romantyczny.. jak flaki z olejem...żenujący typ..

ocenił(a) film na 1
Joseph_88

smacznego

MasterSexay

czerstwa riposta... do głowaczy raczej nie należysz...

MasterSexay

Widzę, że tutaj w twoim temacie, polska dzieciarnia, wredna jak diabli, gdy tylko się napisze jeden zły komentarz o filmie :)
Wiesz, popieram twoje zdanie, ale najwyraźniej "hejterzy" muszą zawsze wciskać się w nie swoje "szpary" :)

ocenił(a) film na 8
RazzleMan88

Ten wybitny krytyk na górze stwierdził najogólniej że to najgorszy film jaki widział, ty wyżej piszesz że go nie oglądałeś i nie masz zamiaru oglądać, ale mimo to stwierdzasz że go popierasz w jego ocenie filmu?
Tylko ja tu widzę błąd logiczny?

LordNeo

Nie będę z Tobą konwersować, ponieważ egzystujesz w brodziku intelektualnym, który koliduje z moimi imperatywami, a poza tym nie rozumiesz idei koncepcji założeń! Więc dochodzimy do konkluzji, iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnych.

ocenił(a) film na 8
RazzleMan88

Nieźle, całkiem nieźle, niestety kiedy to komponowałeś czy kopiowałeś, popełniłeś w tym zdaniu kolejne 4 błędy logiczne w odniesieniu do zaistniałej sytuacji. Czekam na poprawkę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
LordNeo

To jest jego najmocniejsza wstawka (kopia), juz ja drugi raz uzyl wiec nie dobijaj go :)

A tak na powaznie to film sredni ... ladne kadry, realna historia bez amerykanskiego patosu, ciekawi bohaterzy (geby polskiego kina ktore akurat mnie nie denerwuja tak jak takie pindy jak Szyc czy Malaszynski chociazby) ale zabraklo troszke akcji jak dla mnie ... gdyby jeszcze byla jedna retrospekcja z akcja w obozie i eliminacja partyzantow ... Takie 6 badz naciagane 7 ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
RazzleMan88

aaaaa
aaaaaaaa
aaaaaaaaaa
ale slabe :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BigRo

Nie mów tak szczerze bo ci uwierzę

ocenił(a) film na 7
RazzleMan88

Wisil sie w koncu, ile mozna czekac ??

BigRo

Idź szukać pestek z truskawek.

ocenił(a) film na 7
RazzleMan88

<ziew> ... czekam

BigRo

Co? Bo nie słuchałem co mówisz.

ocenił(a) film na 7
RazzleMan88

No dajesz, doba minela i wciaz nuda powiewa z Twoje strony :(

BigRo

Abstarchując od zasadności dychotomicznej konkluzji :)

ocenił(a) film na 7
RazzleMan88

Nigdy nie rozumialem ludzi uzywajacych slow, ktorych znaczenia nie rozumieja ... zaczniesz w koncu przedstawienie ??

BigRo

Dziadek powiedział babci, że nie ma Cyc-Haltra.

ocenił(a) film na 7
RazzleMan88

Bloga zaloz jak o dziadkach chcesz opowiadac ... smetna historyjka

BigRo

Śledzie z budyniem są najlepsze, gdy woda jest gazowana.

ocenił(a) film na 7
RazzleMan88

Ale kto ??

BigRo

Bo Stasia mówiła, że Harry zwiał z Hogwartu.

ocenił(a) film na 7
RazzleMan88

Ale kto Cie slucha ??

BigRo

Społeczeństwo głosowało na Żumy do Gucia Winterfresh, dzięki czemu spadła cena papierosów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones