PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639947}
6,6 49 797
ocen
6,6 10 1 49797
7,2 25
ocen krytyków
Obława
powrót do forum filmu Obława

Litości ocena 7?

ocenił(a) film na 1

łażą po lesie w te i z powrotem gadają tak wogle o niczym nic sie nie dzieje..można przy tym
zasnąć..Chyba najgorszy Polski Film jaki widziałem...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Razzle

Bo w przeciwieństwie do Ciebie, nie marnuję życia przed komputerem :)
A by zaspokoić twą ciekawość: Ćwiczę na siłowni - tak, mam skończonego Technika Gastronomii z Dyplomem - Tak, Mam skończonego Technika Masażu i Rehabilitacji - Tak, mieszkam na Śląsku - Tak. Czy się tego wstydzę - nie :)

A czego ty dokonałeś w życiu? Niczego :) To mi starczy, bo wiem, że te słowa będą Cię dręczyć całe życie.

voltaire_1974

nie strasz go

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Razzle

Ps: Do sądu mógłbym iść od razu :)

http://konsumentwsieci.pl/index.php/rozpowszechnienie-zdjecia-bez-zgody-autora-f otografii/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Joseph__88

a powiesz nam skad wziałeś to zdjęcie z bloga ??? nie mów że tak wygladasz.. no i co robisz na forach..SAMOSIA PL, MOJE GOTOWANIE PL 9 kucharz debiutant)... litości - i CAŁA POLSKA ĆWICZY ? :))))))))))

Razzle

Ps: A musisz być naprawdę smutnym i samotnym człowiekiem, że sprawdzasz wszystkie moje dokonania w internecie :) Ale szukaj, niech Cię to oświetli, w twoim szarym życiu :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Razzle

Kolejne:

"Jeżeli natomiast chodzi o obrażanie w sieci, to należy zauważyć, że wielu użytkowników Internetu błędnie przypuszcza, iż zapewnia on całkowitą anonimowość. W związku z tym bez oporów znieważają lub pomawiają osoby lub instytucje, w szczególności na forach internetowych, gdzie dochodzi do przekroczenia granicy pomiędzy wolnością słowa a naruszeniem dóbr osobistych, czy wręcz czynem karalnym. W związku z tym należy zauważyć, że w ustawie z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks Karny (dalej: „k.k.”) występują dwa przestępstwa związane z takim zachowaniem, a mianowicie pomówienie (art. 212 k.k.) oraz zniewaga za pomocą środków masowego komunikowania (art. 216 § 2 k.k.)."

RazzleMan88

ojojojojojojjjj.. najpierw wypłacz się mamie.. potem pomyśl.. a co to.. nie mogę ulubionej fotki znalezionej w necie wstawić jako logo ??? BARAN :))) zawsze mogę wnieść sprawę z powództwa cywilnego o zniesławienie, pomówienie.. TO TY ZACZĄŁEŚ PLUĆ NA WSZYSTKICH :)))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
RazzleMan88

rozmawac z toba to strata czasu - a od kiedy masz nick Dziewczynka ? i skad wiesz ze moj nick to Facet ?? buaaaahahahahahahahahaha

Joseph_88

Nie przeczytałem ani jednego twojego postu. Dlaczego? Bo po co? Starczą mi screeny które zrobiłem i telefon który sobie zapisałem jakieś 2 tygodnie temu. Czemu? A zobaczysz :)

Ps: Tak, ty przeczytasz tą wiadomość :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Razzle

Sąd!

http://forumprawne.org/prawo-autorskie/100324-uzycie-moich-zdjec-na-portalu-bez- mojej-zgody.html
http://forumprawne.org/prawo-autorskie/94072-uzywanie-moich-zdjec-w-internecie.h tml

Widzisz, właśnie udowodniłeś, że nie masz nic, a nic rozumu, bo sam sobie dołki kopiesz :)

RazzleMan88

SAM SIĘ PODKOPAŁEŚ MAŁY OGRODNIKU = POCZYTAJ SWOJE POSTY OD SAMEGO POCZ ĄTKU HEJTERZE A POTEM DZIEL SIE SWOIMI SPOSTRZEZENIAMI I STRASZ

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Joseph_88

znasz to ??? to .. chyba ... twoje ?

Joseph_88

Dalej nie czytam :) Postaraj się bardziej, a jeśli chcesz pogadać, zapraszam na skype :)
Nick znasz przecież :)

RazzleMan88

ja tez cie kocham :))

Joseph_88

Pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 1
malyfromhell

po to jest to forum żeby pochwalic lub skrytykować film

MasterSexay

A NIE HEJTOWAĆ

ocenił(a) film na 7
MasterSexay

bo za mało się szczelali ?

ocenił(a) film na 8
MasterSexay

I to mówi człowiek który ocenił 10/10 film " Saving Private Ryan".Heheheheh dobre dobre ;)

ocenił(a) film na 1
Berith7777

Dla mnie to nic dziwnego dać 10 tak słynnej i Bardzo udanej produkcji..

ocenił(a) film na 8
MasterSexay

Dobra niezałapałeś,nieważne.A tak miedzy nami " Saving Private Ryan" to dla mnie najlepsza reżyseria jaką widziałem.Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones