PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107555}

Obcy kontra Predator

AVP: Alien vs. Predator
6,0 80 935
ocen
6,0 10 1 80935
4,1 12
ocen krytyków
Obcy kontra Predator
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator

Lex została na Antarktydzie.

dawidking2

I co dalej zamarzła, wysłała sos? Film niedkończony niedoróbka

użytkownik usunięty
mike_hellboy

Wzięła włócznię i odjechała jakimś pojazdem i co się działo dalej to niewiadoma.

A w jej brzuchu ukrył sie alien

ocenił(a) film na 7
dawidking2

Predatorzy zostawili ją po środku Antarktydy bez pomocy tylko dali jej Combi-Sticka.Nawet jej nie podrzucili do Ameryki :D

użytkownik usunięty
dawidking2

Przecież kilometr dalej był zacumowany lodołamacz, a jacyś ludzie na pewno zostali na pokładzie. Wystarczyło przejść trochę po lodzie, wleźć na pokład, zdać relację i odpłynąć, chichocząc na tle zachodzącego słońca. Czy raczej zorzy polarnej ;)

ocenił(a) film na 7
dawidking2

No tak tylko jakoś ten rzekomo mroźny klimat Antarktydy nie przekonał mnie w tym filmie. Para z ust nie leciała, więc łatwo było się domyślić, że zbyt zimno tam nie ma. Także niestety ale ten film Antarktydy nawet nie widział.

ocenił(a) film na 5
dawidking2

Co zabawne w pewnym komiksie z serii AvsP poleciała ona z Predatorami i szkoliła się pod ich okiem przy okazji wydłużając sobie życie i poznając ich kulturę. Nauczyła się nawet obsługi ich masek i broni. Polowała również na Predatorów z tak zwanej "złej krwi"

ocenił(a) film na 6
dawidking2

Najlepsze podsumowanie tego filmu to tekst mojej matki, gdy na sam koniec, jak już królową matkę zabito, ostatni predator pada i nagle z znikąd pojawia się ich statek i inne predatory które siedziały pod czapką niewidką zamiast pomóc koledze w potrzebie i schodzi ta ich 4 i zabiera trupa tego predatora na super wypasiony kosmiczny statek, a moja matka wypala z tekstem "ooo obcy mają nosze nawet". ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones