PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 250
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Nie rozumiem dla czego zuzanna nie chciała wrócić do Narni w ostatniej bitwi szkoda bo lubie najbarddziej Edmunda i Zuzanne z tej ksiażki ale jak se pomyśle ze wolała zostać w normalnym swiecie i nie pójść z nimi do narnii to czuje jak jej nei lubił

kamilx98

No wiesz zaczeła się interesować chłopakami,modą a może dlatego że Aslan już jej kiedyś powiedział że nie wróci do Narnii.Ona nie była przy tym wypadku więc nietrafiła dlatego ze nie umarła.

thedagusia_13

Tam było powiedziane .... że Zuzanna pózniej już nie wierzyła w Narnię...i że to były tylko ich wymysły i dziecinada...szkoda..ale biegła z duchem czasu ii była już dorosła...więc niewiem jak mam to odbierać

Aneczkaaaaa

Była doroślejsza więc trudno jej było uwierzyć...albo poprostu za długo czekała i zwątpiła że kiedyś może wrócić a dlaczego Aslan jej sie nie spytał .

thedagusia_13

właśnie też się zastanawiam nad tym ... bo jeśli ona już nie wierzyła to myślałam że on sie jej pokarze i z nią porozmawia o tym ... ale tak się nie stało ii się dziwie trochę

Aneczkaaaaa

No dziwne...myśłam że bardziej mu zalezy aby ona wróciła ale dlaczego rodzeństwo też jej nie przekonało przecież oni zawsze trzymali się razem.

thedagusia_13

ale ta mała ją przekonywała....a zuzanna nie wierzyła i mówiła że Łucja jest dziecinna....szkoda ;(

Aneczkaaaaa

no szkoda nawet jej żal nie było że już więcej nie zobaczy rodzeńswta w Narnii była by szczęsliwa.

thedagusia_13

oczywiście że byłaby szczęśliwa ... i to bardzo... ale była już dorosła ii uważała to tylko z wymysł wyobrazni i dziecinade

Aneczkaaaaa

Ludzie gdy są dorośli zawsze tak uważaja a szkoda w przypadku Zuzanny xle sie skonczyło ale jej sie tez nie dziwię przecież Aslan Powiedział że ona nie wróci do Narnii bo nauczyła sie tam wszystkiego i żeby rozpoczeła dorosłe zycie może to spowodowało ze nie wrócila tam.

thedagusia_13

aa szkoda szkoda .... mogłaby przeżyć jeszcze wiele przygód...ii niezapomnianych chwil

Aneczkaaaaa

Gdy pierwszy raz trafili do Narnii zostali juz dość dużo czasu jak już byli dorośli ale dlaczego teraz nie mogli zostać?

thedagusia_13

Zastanawiam się nad tym... dziwnie

za krótki

Aneczkaaaaa

W sumie nie wiadomo dlaczego Lewis tak zadecydował o losach Zuzanny no i rodzeństwa.

thedagusia_13

Może chciał żebyśmy nad tym pomyśleli trochę i pogłowili się ;)) Ja bym jednak wolała żeby Zuzanna była....

Aneczkaaaaa

Ja też bo jednak pokazała że nadaje się na królową.

thedagusia_13

Pokazała że jest mądra i rozważna ... jak przystało właśnie na królową ...ii że umie znalezc rozwiązanie z trudnej sytuacji

Aneczkaaaaa

W ogole całe rodzeństwo pokazło że bez Aslana też mogli wygrać bitwę chociaż nie mieli tylee szczęścia.

thedagusia_13

Tak...racja...Aslan tylko dał im wiarę w siebie .... pomógł im uwierzyć w swoje siły ... pokazał ze mogą wiele osiągnąć

Aneczkaaaaa

No i wykorzystali to co i Aslan dał...Kaspian na pewno nie dal by sobie rady gdyby nie rodzeństwo.

Aneczkaaaaa

No i wykorzystali to co im Aslan pokazał...mnie najbardziej zaskczyło jak zmienili przez ten rok gdy nie byli w Narnii.

thedagusia_13

Tak ja też byłam zaskoczona ;) ... i też masz racje w tym że Kaspian nie poradziłby sobie bez rodzeństwa....po raz kolejny uratowali Narnię i zrobią to jeszcze nie jeden raz...tylko że może nie w całości ;(

Aneczkaaaaa

prawie wszystko to Narnia im zawdzięwcza najpierw pokonali Czarownię a potem pomogli Kaspianowi pokonać Miraza.Narania bez nich nie będzie już taka jak przedtem.

thedagusia_13

Oj nie będzie już taka sama .. ;( ... teraz ekranizacje które będą to już nie będą z cały rodzeństwem..aa niektóre bez ... niestety ... teraz Narnię musi ratować ktoś inny

Aneczkaaaaa

Oprócz rodzeństwa podobała mi się też Julia która pokazała wiele sowich umiejętności.

thedagusia_13

może ... ja tam za julią nie przepadałam....ale najlepszą częścią wg mnie jest Podróż wędrowca do świtu ... aa Twoja ??

Aneczkaaaaa

Włedug mnie też tą część bardzo fajnie sie czyta.I podoba mi się też Lew,Czarownica i Stara Szafa.Natomiast najmniej Srebne Krzesło.

thedagusia_13

Aaa u mnie najmniej ? yy Książę Kaspian ... tak jakoś mi nie przypadła do gustu..hmm...ale to tylko moje skromne zdanie ;) heh... aa jakiej postaci nie lubisz ??

Aneczkaaaaa

Eustachego ta postać w ogóle mi nie pasuje mi w Narnii.

thedagusia_13

mnie też strasznie denerwuje eustachy ... grr...masz rację on wogule nie powinienen być w Narnii .. okropny typ ;)

Aneczkaaaaa

chociaż potem się zmienił...no i teraz w następnej części zamiast oglądać Zuzy i Piotra to się pojawił Eustachy i to mi się w tej części nie podoba.

thedagusia_13

yhym ... tylko że Piotr i Zuza już nie mogli wrócić do Narnii ponieważ byli za starzy ( przynajmniej tak uważam ) ;p aa ten Eustachy choć taki z niego gbur był na początku to pózniej się zmienił na lepsze ;p

Aneczkaaaaa

Dla mnie to było zaskoczeniem...Narania musi mieć w sobie coś że Eustachy przeszedł taką zmiane.

thedagusia_13

Dla Eustachego pobyt w Narnii był jak szkoła przetrwania ;) no ale nie tylko w tym były tez piękne chwile...myślę że to właśnie podziałało na niego i pod wpływem tego piękna ale też i goryczy się zmienił

Aneczkaaaaa

Możliwe że tak...nawet na Zuzannę nie podziałało piękno Narnii.

thedagusia_13

A no to moja teoria podziałała tylko na Eustachego ;) A co do Zuzanny to ona już nie dała się namówić ani siostrze ani Aslanowi? na powrót do Narnii już wtedy był to dla niej wytwór ich własnej wyobrazni

Aneczkaaaaa

Szczerze nigdy nie okazywała niechęc do Narnii więc powodem dla którego tam nie wrócił na pewno jest to że poprostu różniła sie od swojego rodzeństwa.

thedagusia_13

Moim zdaniem to wiekszość wina Aslana...gdy powiedział że Zuzanna i Piotr jeszcze wrócą kiedyś do Narnii to by Zuzanna nigdy w nią nie zwątpiła.On sam powiedział że w Narnii wszystkiego się nauczyli i pora rozpocząćdorosłe zycie..więc Zuzanna je poprostu zaczeła.

Kolo_15

Ojj tak ! Jak pierwszy raz trafili do Narnii to ona nie była pewna gdzie są ,co robią w tym miejscu. Już póżniej jak im Aslan powiedział że mają misje że mogą czuć się jak w domu...to wydawało się że Zuza się przekonała .. ale prawda była inna ... ona nigdy nie przepadała za NArnią ...jej rodzeńśtwo sie zachwycało, chciało poznawać nowe żeczy.. teskniło za nią aa ona była taka neutralna, jej to było obojętne... A sam Aslan się do tego przyczynił .. niestety ... to tez jego wina jest

Aneczkaaaaa

Wolała zostać sama niż być ze swoim rodzeństwem.Ale Edmund gdy na początku trafił do Narnii uwierzył Białej Czarownicy niż Aslanowi ale potem już było inaczej...

thedagusia_13

Ale chyba on nie znał Aslana wtedy... i dlatego uległ czarownicy ... tak mi się wydaje ;) Aa Zuza wiedziała od razu co jest dobre a co złe...aa i tak wolała jak najszybciej wydostać się z Narnii

Aneczkaaaaa

A mi się wydaje że On uległ czarownicy bo ona mu obiecowała że jesli przyprowadzi reszte rodzeństwa do Narnii to on zostanie ksieciem.Ona w ogóle w pierwszej części była jakaś dziwna...bardziej podobała mi sie w Księciu Kaspianie.

thedagusia_13

Ja bardzo lubie postać Edmunda jest osoba szczerą i bardzo dojrzałą jak na swój wiek.

Kolo_15

A ja nie przepadam za Edmundem ... lubię Piotra... i myszkę Ryczypiska..ta mycha była lajtowa

Aneczkaaaaa

Ryczypisk jest super:)a mi sie Edmund też podoba i no i Piotra .

thedagusia_13

Szkoda że rodzeństwo nie występuje we wszystkich częściach tak moglibyśmy jak zobaczyć jak z w każdej częściej się rozwijają i zmieniają się.

Kolo_15

No szkoda szkoda .... to było by coś nowego .... poznalibyśmy ich dokładniej ... rozumielibyśmy ich ... a tak to nie dość że rodzeństwo nie występuje w kazdej częsci to jeszcze nowe osoby dochodzą

Aneczkaaaaa

I tak prawie wszyscy fani Narnii wolą rodzeństwo Pevensie...

thedagusia_13

Noo tak .... ale nie wszystkich lubią .... ;) ja znam takich co lubią jak rodzeńśtwo występuje razem ale np poszczególnych osób nie... takiego Edmunda lub Łucje ...ale te nowe osoby choć coś wnoszą nowego to tak naprawdę się nie przydają

Aneczkaaaaa

Przydają się przecież Eustachy i Julia uratowały ksiecia Riliana a potem pomogli Tirianowi w ostaniej bitwie.Mimo że coś wzniesieli ja za nimi nie przepdam.W przypadku rodzeństwa moge powiedziec ze bardzo ich lubię bo to oni pokazali ze nadaja sie na królów Narnii.
A lubicie może Siostrzeńca Czarodzieja?

Kolo_15

hmm ... ale rodzeństwo też by sobie poradziło... gdyby mogli z każdej opresji ratować Narnię ...chociaż to by się mogło zrobić nudne ;))
Siostrzeniec czarodzieja... mi się podobała ta część choć mnie trochę Pola denerwowała... ale to taki szczegół....ogólnie fajna opowieść i ciekawa zarazem ... a Tobie się podobała ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones