PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 281
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Nie rozumiem dla czego zuzanna nie chciała wrócić do Narni w ostatniej bitwi szkoda bo lubie najbarddziej Edmunda i Zuzanne z tej ksiażki ale jak se pomyśle ze wolała zostać w normalnym swiecie i nie pójść z nimi do narnii to czuje jak jej nei lubił

Aneczkaaaaa

Mi się podoba bardzo przyjemnie ją się czyta...a jeśli chodzi o rodzeństwo to wiadomo zeby sobie poradzili ale ich nie było w Narnii kiedy zginął Rilian.

Kolo_15

Siostrzeniec Czarodzieja jest taki sobie w tej częsci w ogóle mi nie pasuje na Pola nie lubię jej.

thedagusia_13

tak samo ja.... jakaś dziwna jest moim zdaniem .... ii nie pasuje...już wole Digorego...

Aneczkaaaaa

Ja też tak uważam jak wy...a czy kiedykolwiek chcielibyście się przenieść do Narnii?Bo ja bym nawet chciała tam trafić przeżyć przygody jak rodzeństwo Pevensie.Ale nie wiem czy byłam bym odważna aby posługiwac się mieczem.

Kolo_15

O.o ja bym chciała trafić do Narnii... w sumie to bym się nie bała...ale miała bym taką adrenalinę i podniecenie ;) fajnie by było

Aneczkaaaaa

Chyba każdy chciał by trafić do Narnii i zobaczyć wszystko co sie w niej znajduje.Fajnie by było spotkać Aslana i wszystkie stworzenia narnijskie.Zamiast mieczem wolałabym się posługiwac łukiem.Ciekawe jakby naprawdę istniała Narnia a może gdzies tam jest...

thedagusia_13

w sumie to niewiemy czy istnieje coś takiego jak Narnia...albo chociaż podobne...Ja wolałabym zdecydowanie posługiwać się mieczem...Porozmawiałabym sobie ze zwierzętami z Aslanem... chciałam bym tez poznać rozdzeńśtwo i innych

Aneczkaaaaa

Bardzo bym chciała aby istaniała gdybym tam trafiła zostałabym na zawsze.No własnie fajnie by było spotkać a Aslana chciałabym przezyć przygody ale bez użycia miecza albo łuku starsznie bym się bała.A jak byście np zostali królami to jaki byście chceli mieć przydomek??

Kolo_15

Ja też bym została na zawsze ... jaki przydomek ? Ja mam na imię Ania .... nie myślałam nad tym ... ale pomyśle i napisze ... aa może Wy coś wymyślicie ciekawego ;) A Ty jaki byś chciała ?

Aneczkaaaaa

heh ja też się narazie nie zastanwiałam ale jak bym już miała wybrac to bym chciała Anielska dusza.

Kolo_15

Troche dziwny przydomek ja nawet sama nie wiem jaki bym chciała.

thedagusia_13

A co sadzie o filmie?Mi się nawet podobał ale i tak uważam że nigdy nie pobije Władcy Pierscienii.

Kolo_15

Anielska dusza ... ładnie ... ja bym mogła być Królową Serc ;) tak jakoś ..też dziwne ... ale o który Ci film chodzi ? o 1 czy 2 część ... Ja uważam że Władca Pierścienia jest genialny i świetny...;)

Aneczkaaaaa

Och ale fajny przydomek przy takim na pewno by cię wszyscy kochali w Narni... ciekawe jaki Aslan by mi dał jak bym była w Narnii.Oczywiście że 2 części...mi się ogólnie podobał chociaż troche zawiodłam się mimo tak wysokiej technogolii film nie był w stanie pokonac Władcy Pierścienii.

Kolo_15

Lubię Opowiesci z Narnii i film też mi się bardzo podobał ale zawsze na pierwszym miejscu bedzie u mnie Władca Pierscienii który był poprostu genialny swiadczą o tym wiele Oscarów szkoda że Opowieści zdobyli tylko jeden Oscar no i w filmie 2 części odbiegał trochę od książki.

thedagusia_13

tak, druga część odbiegała od książki.. Władcy Pierścieni mieli swój charakter i to coś co mi się podobało ;)) W sumie to też wolałabym żebym Aslan wybrał mi imię ... bardzo chciałabym choć raz trafić do NArnii

Aneczkaaaaa

Ja też chciałabym bardzo ale to raczej niemożliwe...super też by było przezyć jakiś romans np z Kaspian a włascie a co sadzicie o wątku miłosnym Zuzanny i Kaspiana?

Kolo_15

Hmm ... nie pasuje mi jakoś.... z tego i tak chyba nic nie będzie ;)) A poza tym chyba odbiega trochę od książki ... Aa romans to ja też bym przeżyła .. z jakimś przystojnym królem ;p

Aneczkaaaaa

Ten wątek przynajmniej coś dodał filmowi bo w książka była mało ciekawa.W przypadku romansu to fajnie było taki przezyć tylko żeby to był ktos bardzo seksowny i przystojny heh:P

thedagusia_13

oj tak ... musi być mega przystojniakiem ale też i duszę mieć wrażliwą i dobrą ... chciałabym takiego dobrego króla ... który dba o poddanych ... a co do książki to była nudna... ten romans coś wniósł i zaciekawił ale w cale nie był potrzebny

Aneczkaaaaa

Ja widać zamiast rzadzić to najchętniej przeżywaliście by romanse które nie pasują za bardzo na królową:)Co bardziej wolicie Opowieści z Narnii czy Władcę Pierscieni?

Kolo_15

haha ... ale ja bym z królem moim romansowała ;)) aa jak bym była królową to bym przestała ;p Bo raczej nie zdradzała bym męża .. ja wolę Władcę Pierścieni

Aneczkaaaaa

Ja bym na pewno tak szybko sie nie ożeniła...mogłabym rzadzić a zarazem troche poromansować to by dopiero było życie.

thedagusia_13

A wiecie że za zadradę króla moze grozić śmierć...więc trzeba uwazać.Ja jakbym była w Narnii nie byłabym do tego zdolna i nawet nie wiem czy kogos intersujacego bym tam znalazła.

Kolo_15

kto tu mówi o zdradzaniu ? ja bym męża nie zdradziła. nie wyszła bym za byle kogo ... poczekała bym aż znajdę tego jedynego i odpowiedniego ... aa przy szukaniu bym romansowała .. to by było życie ... królową być ;)

Aneczkaaaaa

U mnie kandydat na męża musi posiadac wiele cech i musi być bogaty.

thedagusia_13

o.O ... mój nie musi być bogaty .. ale fajnie jakby miał mnie z czego utrzymać ;) ( a o to ciężko ). wystarczy żebym mnie kochał i był szczery oraz prawdomówny ... tyle ;p

Aneczkaaaaa

A ja chcę aby mój przyszły mąż był inteligentny, wyluzowany, odpowiedzialny i pracowity.No i powinien mieć dobra pracę.Jaki aktor wam się najbardziej podoba pod względem urody?

Kolo_15

ooo .... mi się najbardziej podoba Josh Hartnett,Jake Gyllenhaal,Heath Ledger,James Franco ... aa Wam ??

Aneczkaaaaa

Nigdy się na tym nie zastanawiałam którzy aktorzy mi się podobają ale jak bym miała pisać to Orlando Bloom,Chad Michael Murray, Danny Dyer,Ryan Phillippe,Tobey Moguire.

thedagusia_13

A mi sie najbardziej podoba Johny Deep.A waszym zdaniem która aktorka jest naładniejsza?

Kolo_15

więc tak mi się z aktorek najbardziej podobają ... Kate Winslet, Cate Blanchett, Eva Mendes, Halle Berry, Kajol, Kate Beckinsale, Natalie Portman, Angelina Jolie, Aishwarya Rai, Scarlett Johannson ;) tyle

Aneczkaaaaa

Sporo tego:Pmi natomiast Keira Knightley,Kate Winslet i Mischa Barton.

thedagusia_13

heh ... no sporo sporo... dużo jest ładnych aktorek....

Aneczkaaaaa

Z aktorek to najbardziej podoba mi się Angelina Jolie.A macie moze autorgrafy jakiś sławnych gwiazd?

Kolo_15

ale o kogo Ci dokładnie chodzi ? ??

<za krótki >

Aneczkaaaaa

z zagranicznych gwiazd to autograf mam Nicole Kidman i Michaela Douglasa.A z polskich to Andrzeja Wajdy,Małgorzaty Kożuchowskiej,Marcina i Rafała Mroczka,Macieja Sthura i Kazimierza Kuca.

thedagusia_13

no to tak z zagranicznych gwiazd mam : Kajol, Eva Mendes, Ethan Hawke, Ryan Gosling, Jet Li . z polskich : borys szyc, małgorzata socha, tomek karolak, małgorzata kożuchowska. tyle ;)

Aneczkaaaaa

Nieźle:)ale żeby zdoby autograf też trzeba sie natrudzic.Ja tak miałam z Andrzejem Wajdą prawie dwie godziny czekałam zanim go dostałam.

thedagusia_13

heh ja te autografy na farta zdobyłam...po prostu znalazłam się w odpowiednim miejscu i czasie ;)) jaa najdłużej czekałam po autograf od Kajol i Ethana Hawke chyba z cały dzień aa z polskich sław czekałam najdłużej po tomasza karolaka i małgorzaty sochy gdzieś z 5 godz. trudno zdobyć autograf

Aneczkaaaaa

Trudno ale warto:)Moja babcia lubi kolekcjonwac autografy ma ich ponad 200.

thedagusia_13

Ja tez lubię....na razie mam mało ale w przyszłości chę mieć pokazną kolekcję ;)

Aneczkaaaaa

W sumie to tez bym chciałam ale jak powiedziała że kiedys mi da swoje autografy to chyba dam sobie spokój.

thedagusia_13

aaa no spadek czy coś ;) aa ja chcę sama zdobyć wszystkie autografy żebym pózniej miała co wspominać ;)

Aneczkaaaaa

Trzeba też się troche natrudzić.Ja akurat nie miałabym czasu tak zbierać autografy bo kolekcjonuję znaczki pocztowe i to nawet bardzo cenne.

thedagusia_13

oo ciekawe ... ja też raczej nie miałabym czasu .... mam dużo zajęć i czasami nie wyrabiam z tym wszystkim i jeszcze szkoła ....

Aneczkaaaaa

No wlaśnie szkoła:(przez nią rzadko mam wolny czas dla siebie.Już od kilku lat zbieram znaczki mam ich dużo a najwiecej wojennych.A ty coś kolekcjonujesz?

thedagusia_13

Ja też wogule nie mam czasu dla siebie ... ehh ... ja kolekcjonuje filmy mam ich strasznie dużo, i juz nie mam miejsca ;)

Aneczkaaaaa

Filmów nie kolekcjonuje ale też mam ich sporo ale ja zazwyczaj ściągam z neta:P

thedagusia_13

heh ja też ... ale prawie wszystkie moje filmy są orginalne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones